Newsletter

KISS zagra w 2021 roku w Łodzi

20.07.2020, 15:24aktualizacja: 20.07.2020, 15:24

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Prestige MJM/KISS (1)
Prestige MJM/KISS (1)
12 czerwca 2021 roku, Atlas Arena Łódź – to nowa data i nowe miejsce koncertu amerykańskiego zespołu rockowego KISS. Wszystkie dotąd zakupione bilety będą wymienione na nowe. Dokonają tego sprzedawcy, u którego wejściówki zostały nabyte: jeśli bilety zakupiono poprzez system Ticketmaster <a href="https://www.ticketmaster.pl/">kliknij tutaj</a>, a jeśli przez system eBilet - <a href="https://www.ebilet.pl/">kliknij tu.</a> „Procedura przeniesienia biletów rozpocznie się od poniedziałku, 27 lipca o godzinie 10:00, w tym samym czasie ruszy również regularna sprzedaż nowych wejściówek. Dzień wcześniej, w niedzielę od godziny 10:00, będzie można natomiast kupić pakiety VIP” – mówi Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która będzie organizatorem koncertu KISS w Łodzi.

Po epickiej i dobrze udokumentowanej 45-letniej karierze, która zapoczątkowała erę legend rock and rolla, KISS rozpoczął swoją ostatnią trasę koncertową w 2019 roku.

W 2019 roku KISS wyprzedał swoje koncerty na całym świecie, a wszystkie zrealizowane występy były prawdopodobnie największymi show w historii zespołu! Wstępne ogłoszenie trasy koncertowej spotkało się z ogromnym entuzjazmem i - jak się okazało - zapotrzebowaniem fanów na dodatkowe terminy.

Niestety, ze względu na ostatnie światowe wydarzenia, KISS nie był w stanie dotrzymać pierwotnych terminów koncertów zaplanowanych na czerwiec i lipiec 2020 roku. Na szczęście trasę udało się przełożyć na 2021 rok. Zespół zapowiada też, że oprócz ogłoszonych dziś miast zostaną dodane nowe show.

Paul Stanley: „Czekamy. Jesteśmy gotowi. Kiedy ta pandemia się skończy i powiedzą nam, że wszyscy są bezpieczni - wstrząśniemy ziemią i waszym światem jak zawsze i jak nigdy dotąd”.

Gene Simmons: „Nie możemy się doczekać, kiedy pandemia dobiegnie końca i każdy z nas będzie już bezpieczny. Planujemy wstrząsnąć waszym światem, gdy będzie już bezpieczny, dla was wszystkich i dla nas. Do zobaczenia w Europie!”

W związku z nowymi terminami, KISS wprowadza do sprzedaży specjalne pakiety VIP i przedsprzedaż biletów dla fanklubu „KISS Army”. Do niezapomnianych wrażeń, które czekają na VIP-ów, możemy zaliczyć między innymi: możliwość zrobienia prywatnego zdjęcia z zespołem, dostęp do ekskluzywnego saloniku przedkoncertowego oraz wycieczkę po backstage’u. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie www.kissonline.com.

Zespół KISS jest znany ze swoich charakterystycznych i niesamowitych występów. Band od dziesięcioleci udowadnia, że daje najbardziej kultowe i rock’n’rollowe koncerty na żywo. Z tego między innymi powodu Rock and Roll Hall of Fame – muzeum rock and rolla honorujące artystów rockowych i inne osoby, które wniosły zasadniczy wkład w rozwój tych gatunków muzyki – zaliczyło KISS do najważniejszych wykonawców w historii.

Ostatnia trasa KISS o nazwie „END OF THE ROAD” została przeniesiona na 2021 rok. Nowe europejskie daty oraz te przełożone dostępne są poniżej. Zespół zapowiada, że kolejne daty zostaną dodane wkrótce.

Środa, 2 czerwca 2021 - Sportspalais, Antwerpia, BELGIA

Wtorek, 8 czerwca 2021 - Accors Hotel Arena, Paryż, FRANCJA

Czwartek, 10 czerwca 2021 - Westfalenhalle, Dortmund, NIEMCY

Sobota, 12 czerwca 2021 - Atlas Arena, Łódź, POLSKA

Wtorek, 15 czerwca 2021 - Barclaycard Arena, Hamburg, NIEMCY

Sobota, 19 czerwca 2021 - Tele 2 Arena, Sztokholm, SZWECJA

Poniedziałek, 21 czerwca 2021 - Hartwell Arena, Helsinki, FINLANDIA

Środa, 23 czerwca 2021 - Scandinavian, Gothenburg, SZWECJA

Piątek, 25 czerwca 2021 - Festhalle, Frankfurt, NIEMCY

Środa, 30 czerwca 2021 - Hallenstadion, Zurych, SZWAJCARIA

Sobota, 3 lipca 2021 - Rockfest, Barcelona, HISZPANIA

Niedziela, 4 lipca 2021 - Wizink Arena, Madryt, HISZPANIA

Wtorek, 6 lipca 2021 - Roman Arena, Nimes, FRANCJA

Czwartek, 8 lipca 2021 - Schleyerhalle, Stuttgart, NIEMCY

Sobota, 10 lipca 2021 - O2 Arena, Praga, CZECHY

Poniedziałek, 12 lipca 2021 - Arena Di Verona, Werona, WŁOCHY

Czwartek, 15 lipca 2021 - Budapest Arena, Budapeszt, WĘGRY

Sprzedaż biletów i pakietów VIP rozpocznie się zgodnie z poniższym harmonogramem:

26 lipca 2020, niedziela, godz. 10:00 – sprzedaż pakietów VIP

26 lipca 2020, niedziela, godz. 10:00 – przedsprzedaż biletów dla „KISS Army”

27 lipca 2020, poniedziałek, godz. 10:00 – sprzedaż ogólna

Niestety, ze względu na kwestie związane z przesunięciem trasy na kolejny rok, KISS nie będzie mógł zagrać w następujących miastach, w których koncerty pierwotnie zostały wyznaczone na 2020 rok. Są to:

Sandnes, Norwegia

Kowno, Litwa

Lizbona, Portugalia

Gliwice, Polska

Sofia, Bułgaria

Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na tegoroczny koncert KISS w Gliwicach zgłaszają się do tej bileterii, w której nabyły bilet: Ticketmaster albo eBilet. Obydwa systemy dokonają przeniesienia wejściówek do Atlas Areny. Ostatecznie każdy klient otrzyma nowy bilet na przyszłoroczny koncert KISS w Łodzi. Procedura zamiany wejściówek rozpocznie się od 27 lipca o godzinie 10:00. W tym samym czasie ruszy także sprzedaż biletów dla wszystkich, którzy ich nie kupili, a chcą pojechać na wydarzenie do Atlas Areny. Będzie je można nabyć na bilety.imprezyprestige.com.

„Wszystko to, co zbudowaliśmy i wszystko to, co podbiliśmy w ciągu ostatnich czterech dekad, nigdy nie mogłoby się wydarzyć bez milionów ludzi na całym świecie, którzy przez te lata zapełniali kluby, areny i stadiony. Będzie to ostateczne świętowanie dla tych, którzy nas widzieli i ostatnia szansa dla tych, którzy nas jeszcze nie spotkali. KISS Army - pożegnamy się z wami na naszej ostatniej trasie z naszym największym jak dotąd koncertem” – zapowiadają członkowie zespołu KISS mówiąc trasie „End Of the Road”.

www.kissonline.com

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 20.07.2020, 15:24
Źródło informacji Prestige MJM
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ