Newsletter

Kolejny rok szkolny rozpoczęty! Gra „Harry Potter: Hogwarts Mystery” przedstawia piąty rok nauki z nowymi postaciami, zajęciami i przygodami

06.09.2018, 17:00aktualizacja: 06.09.2018, 17:00

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Kolejny rok szkolny rozpoczęty!
Kolejny rok szkolny rozpoczęty!

- (BUSINESS WIRE) -

Niniejsza informacja prasowa zawiera materiały multimedialne. Pełna wersja informacji znajduje się na stronie: https://www.businesswire.com/news/home/20180906005009/en/

Kto: Jam City, producent gier na urządzenia mobilne z siedzibą w Los Angeles, we współpracy z wytwórnią Portkey Games, należącą do Warner Bros. Interactive Entertainment, zajmującą się głównie opracowywaniem gier mobilnych i gier na urządzenia stacjonarne zainspirowanych światem magii stworzonym przez J.K. Rowling. Produkcje Portkey Games otwierają przed graczami nowe możliwości eksplorowania własnego świata magii i przeżywania w nim przygód.

Co: W popularnej grze na urządzenia mobilne „Harry Potter: Hogwarts Mystery”, fani otrzymują list informujący o przyjęciu do szkoły i stają się uczniami Szkoły Magii Hogwart. Biorąc udział w rutynowych zajęciach stanowiących część uczniowskiego życia, od odebrania książek z księgarni Esy Floresy do udziału w lekcjach prowadzonych przez szacownych nauczycieli, takich jak profesor McGonagall, Flitwicka i Snape’a, gracze zanurzają się w świecie Horwartu. Dzisiaj uczniowie wracają do szkoły rozpoczynając piąty, jak dotąd najbardziej ekscytujący, rok nauki w Hogwarcie, pełen nowych tajemnic do rozwikłania.

Piąty rok nauki jest najbardziej wymagającym, z jakim do tej pory zetknęli się gracze, którzy będą musieli opanować niezwykle istotne umiejętności uwzględnione w programie nauczania. Gracze, którzy otrzymali odznakę prefekta w roku 4., podejmą obowiązki wynikające z pełnienia tej funkcji, uzyskując równocześnie dostęp do nowych miejsc, jak łazienka prefektów. Przed uczniami roku 5. stoi jednak nawet większe wyzwanie niż zdobycie odznaki prefekta - podejście do egzaminów sprawdzających Standardowe Umiejętności Magiczne (SUM).

W miarę rozwoju akcji, gracze wyruszą na nowe terytoria, napotykając nowe intrygi i odkrywając ciemne zakamarki Alei Śmiertelnego Nokturnu. Po powrocie na teren szkoły, uczniowie będą pobierali nauki od nowych profesorów, w tym od uznanego profesora historii magii, Cuthbert Binns, znanego ze swoich niekończących się wykładów. Ujawniona zostanie również tożsamość nowego nauczyciela obrony przed czarną magią. Poza salami lekcyjnymi, gracze spotkają na swej drodze kolejnych członków rodziny Weasley i inne postacie znane ze świata magii Wizarding World.

Osoby chcące uzyskać więcej informacji na temat gry Harry Potter: Hogwarts Mystery lub nawiązać kontakt z innymi fanami, zapraszamy na www.facebook.com/HPHogwartsMystery/, www.twitter.com/HogwartsMystery. Więcej informacji można też znaleźć na www.HarryPotterHogwartsMystery.com/.

Cytat: „Rok 5. jest decydującym rokiem nauki w Hogwarcie. Graczy czekają egzaminy SUM, nowi profesorowie, a w przypadku niektórych obowiązki związane z pełnieniem funkcji prefekta - powiedziała Amanda Heaton, producent wykonawczy w Jam City. - Chcieliśmy odzwierciedlić trudy tego roku w naszej grze mobilnej, oczywiście z zachowaniem pewnej równowagi z podstawową formą działalności pozalekcyjnej w Hogwarcie, czyli rozwiązywaniem tajemnic wspólnie z kolegami i koleżankami ze szkoły. Rok 5 jest jak dotąd najbardziej bogatym w treści i jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy umożliwić graczom rozpoczęcie tego nowego rozdziału”.

Informacje dodatkowe: „Harry Potter: Hogwarts Mystery” to pierwsza gra na urządzenia mobilne, w której gracze mogą tworzyć własne postaci i wcielać się w uczniów Hogwartu. Jest to gra przygodowa z elementami RPG, w której gracze mogą tworzyć własne postaci uczniów, brać udział w zajęciach, zdobywać umiejętności magiczne, nawiązywać przyjaźnie lub konkurować z innymi uczniami, a także podejmować kluczowe decyzje, które będą wpływać na losy postaci w Hogwarcie. Wprowadzono w niej nowy system, w którym decyzje i działania gracza wpływają na ich misje. Dzięki temu fani serii Harry Potter będą mogli tworzyć własną historię jako czarownica albo czarodziej.

Informacja wydawcy:

Dodatki związane z grą „Harry Potter: Hogwarts Mystery”, włącznie z nowym filmem zamieszczonym z okazji rozpoczęcia nowego roku w Hogwarcie, można pobrać na stronie: https://app.box.com/v/HPHogwartsMystery-Year5

Wersja źródłowa dostępna na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20180906005009/en/

Źródło: Jam City

KONTAKT:

Jam City

Sarah Ross

tel. 310-924-1404

e-mail: sarahr@jamcity.com

lub

Dana Whitney

tel. 415-359-7006

e-mail: dwhitney@jamcity.com

lub

ONE PR Studio (dla Jam City w Stanach Zjednoczonych)

Kjell Vistad | Gilberto Williams-Gamboa

tel. 510-893-3271

e-mail: jamcity@oneprstudio.com

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 06.09.2018, 17:00
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ