Newsletter

Krotoszyn: Zagłosuj w konkursie "Inwestycja z perspektywą 2024"

08.02.2024, 09:05aktualizacja: 08.02.2024, 09:06

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Błonie - Fot. BlueSky Milicz
Błonie - Fot. BlueSky Milicz
Miło nam poinformować, że gmina Krotoszyn bierze udział w konkursie "Inwestycja z perspektywą 2024". Organizatorem przedsięwzięcia jest Polska Agencja Prasowa. Do konkursu zgłoszone zostały inwestycje samorządowe dofinansowane z Funduszy Europejskich.

Głosowanie internetowe potrwa do 19 lutego. Zgodnie z zapisami regulaminu konkurs wygrają samorządy, na których opis projektu zagłosuje najwięcej internautów w porównaniu do liczby mieszkańców według stanu na 1 stycznia 2023 roku podanej przez Główny Urząd Statystyczny.

Zachęcamy do głosowania na gminę Krotoszyn pod linkiem: https://samorzad.pap.pl/node/220240.

Nie obowiązuje limit oddanych głosów.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 08.02.2024, 09:05
Źródło informacji Krotoszyn
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ