Newsletter

Opublikowano pierwszy oficjalny zwiastun gry „Harry Potter: Puzzles & Spells”

15.05.2020, 13:27aktualizacja: 15.05.2020, 13:27

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Zynga/"Harry Potter: Puzzles & Spells"
Zynga/"Harry Potter: Puzzles & Spells"

(BUSINESS WIRE)-- Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA):

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20200515005185/pl/.

Kto:

Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA), światowy lider w dziedzinie interaktywnej rozrywki, wydający produkcje na oficjalnej licencji Warner Bros. Interactive Entertainment pod marką Portkey Games, wytwórnią zajmującą się tworzeniem nowych gier osadzonych w „Świecie Magii”, w tym produkcji na urządzenia mobilne, które umożliwiają graczom przeżywanie przygód inspirowanych powieściami autorstwa J. K. Rowling.

Co:

Opublikowano pierwszy oficjalny zwiastun niedawno zapowiedzianej gry na urządzenia mobilne „Harry Potter: Puzzles & Spells”. Nowy materiał zabiera graczy w podróż po ulubionych miejscach, w których przyjdzie im rozwiązywać zagadki, w tym po peronie numer dziewięć i trzy czwarte, Alei Pokątnej, Ekspresie Hogwart i Wielkich Schodach.

W oczekiwaniu na światową premierę gry fani mogą również odwiedzić uruchomioną właśnie stronę na jej temat (www.harrypotterpuzzlesandspells.com), na której zamieszczane będą aktualne informacje. Warto odwiedzić nasze profile na Facebooku , Twitterze i Instagramie, aby uzyskać dodatkowe informacje i poznać innych fanów.

Cytat:

„+Harry Potter: Puzzles & Spells+ daje graczom możliwość powrotu do ich ulubionych lokacji ze +Świata Magii+ – od Wielkich Schodów, po pokój wspólny Gryffindoru – i poznania ich z nowej perspektywy – powiedział Bernard Kim, President of Publishing w Zynga Inc. - Nowy zwiastun daje przedsmak tego, co nas czeka – zachęcamy fanów do śledzenia strony gry, na której będziemy odsłaniać kolejne ciekawostki ze świata magii, psot i zagadek, który dla nich stworzyliśmy”.

Kontekst

„Harry Potter: Puzzle & Spells” to pierwsza gra na urządzenia mobilne typu „trzy w rzędzie”, w której dano wyraz zamiłowaniu do wyzwań i tajemnic, jakie znamy ze „Świata Magii”. Gracze napotkają sytuacje i postaci doskonale znane z filmów Harry Potter, czerpiąc radość z nowatorskiej rozgrywki osadzonej w świecie magii, w trakcie której będą używać mikstur, czarów oraz innych magicznych zdolności i przedmiotów, aby pokonywać kolejne poziomy gry.

Dodatkowe materiały:

Zwiastun i dodatkowe materiały można znaleźć na http://bit.ly/2PFJdmA

Zynga

Zynga jest światowym liderem w dziedzinie interaktywnej rozrywki, którego misją jest zbliżanie do siebie ludzi z całego świata za pośrednictwem gier. Już ponad miliard osób grało w takie tytuły tej firmy jak „CSR Racing™”, „Empires & Puzzles™”, „Merge Dragons! ™”, „Words With Friends™” i „Zynga Poker™”. Gry Zynga dostępne są w ponad 150 krajach świata na wielu platformach społecznościowych i urządzeniach mobilnych. Powstała w 2007 r. Spółka ma siedzibę główną w San Francisco i biura w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Indiach, Turcji i Finlandii. Więcej informacji na stronie www.zynga.com lub profilach Zynga na Twitterze, Instagramie, Facebooku lub na blogu Zynga.

Warner Bros. Interactive Entertainment

Studio Warner Bros. Interactive Entertainment, oddział Warner Bros. Home Entertainment, Inc., jest wiodącym na świecie wydawcą, deweloperem, licencjodawcą i dystrybutorem treści rozrywkowych na platformach interaktywnych, w tym na konsole, urządzenia przenośne, mobilne i gry na PC zarówno w zakresie projektów własnych, jak i innych producentów.

Portkey Games

Portkey Games, podmiot należący do Warner Bros. Interactive Entertainment, to wytwórnia zajmująca się tworzeniem gier osadzonych w „Świecie Magii”, których inspiracją są powieści autorstwa J. K. Rowling. Portkey Games umożliwia graczom decydowanie o misjach i przygodach, które spotkają ich postać w świecie magii, pozwalając na dokonywanie odkryć i przeżywanie wyjątkowych doznań. Wytwórnia Portkey Games otwiera przed graczami nowe możliwości eksplorowania własnego świata magii i przeżywania w nim własnych magicznych przygód.

Wypowiedzi prognozujące

Niniejsza informacja prasowa zawiera wypowiedzi prognozujące związane m.in. z nazwą, kalendarzem wydawniczym i szczegółami rozgrywki nadchodzącej gry ze świata Harry’ego Pottera. W wypowiedziach prognozujących często pojawiają się słowa „przewidywania”, „prognozowany”, „planowany”, „zamierza”, „będzie”, „spodziewany”, „uważa”, „cel”, „oczekuje” oraz stwierdzenia w czasie przyszłym. Pomyślne osiągnięcie celów objętych takimi wypowiedziami prognozującymi wiąże się z przyjęciem określonych założeń i jest obarczone istotnymi czynnikami ryzyka i niepewności. Nie należy przywiązywać nadmiernej wagi do wypowiedzi prognozujących, ponieważ opierają się one na informacjach dostępnych dla nas w dniu ich formułowania. Nie mamy obowiązku aktualizacji takich wypowiedzi. Więcej informacji i szczegółów na temat ryzyka, niepewności i założeń można znaleźć w naszych publicznych wnioskach składanych w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd („SEC”), których kopie można uzyskać na stronie internetowej poświęconej relacjom z inwestorami http://investor.zynga.coml ub na stronie SEC  www.sec.gov.

WIZARDING WORLD, HARRY POTTER Prawa do publikowania © J.K. Rowling. Postaci, nazwy i powiązane oznaczenia HARRY POTTER: PUZZLES & SPELLS, PORTKEY GAMES, WIZARDING WORLD i HARRY POTTER © i ™ Warner Bros. Entertainment Inc. ™ Zynga Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

WBIE LOGO, WB SHIELD: ™ & © Warner Bros. Entertainment Inc. (s20)

Multimedia: https://www.businesswire.com/news/home/52210638/en

Źródło: Zynga

KONTAKT:

Zynga (US)

Dana Whitney

e-mail: dwhitney@zynga.com

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 15.05.2020, 13:27
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ