Newsletter

Powiat Pilski: Nowy radiowóz dla Posterunku Policji w Białośliwiu

12.01.2024, 08:48aktualizacja: 12.01.2024, 08:52

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. Starostwo Powiatowe w Pile
Fot. Starostwo Powiatowe w Pile
Policjanci z Posterunku Policji w Białośliwiu otrzymali nowy radiowóz. Do jego zakupu dołożył się także Powiat Pilski. Nowy samochód typu SUV będzie służył mieszkańcom gminy Białośliwie, Miasteczka Krajeńskiego oraz pozostałych gmin powiatu pilskiego.

W uroczystości przekazania kluczyków do nowego samochodu uczestniczył także starosta pilski Eligiusz Komarowski oraz Krzysztof Stepnowski, radny Rady Powiatu w Pile z tego okręgu, przedstawiciel bezpartyjnego Stowarzyszenia Porozumienie Samorządowe, którzy pogratulowali policjantom nowego, bezpiecznego auta.

-  To zawsze wspaniały moment i duża satysfakcja, kiedy mogę uczestniczyć w takim wydarzeniu. Nowe policyjne auta przyczyniają się do efektywniejszej pracy policjantów i poczucia bezpieczeństwa mieszkańców. Cieszę się, że Komenda Powiatowa Policji w Pile sukcesywnie wymienia radiowozy na nowe, do czego przyczynia się także współpraca z samorządami gminnymi, które wspierają ich zakup – mówi starosta.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 12.01.2024, 08:48
Źródło informacji Powiat Pilski
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ