Newsletter

Program Festiwalu „Chopin i jego Europa” 2020

30.06.2020, 17:53aktualizacja: 30.06.2020, 17:53

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Narodowy Instytut Fryderyka Chopina
Narodowy Instytut Fryderyka Chopina
Narodowy Instytut Fryderyka Chopina przedstawia <a href="https://festiwal.nifc.pl/pl/2020/kalendarium">program tegorocznego Festiwalu „Chopin i jego Europa”</a>. Mimo trudnej sytuacji na świecie udało się zachować większość z planowanych wcześniej koncertów, pojawiły się także nowe.

W konsultacji z gospodarzami sal koncertowych oraz właściwymi instytucjami i przedstawicielami władz trwa obecnie przygotowanie organizacji widowni. Mając nadzieję na coraz bardziej sprzyjające okoliczności w przestrzeni międzynarodowej, organizatorzy proszą o wyrozumiałość w przypadku ewentualnych zmian w programie Festiwalu.

Sprzedaż biletów rozpocznie się 1 sierpnia dla koncertów zaplanowanych w dniach 15-23 sierpnia oraz 14 sierpnia dla koncertów zaplanowanych w dniach 24-31 sierpnia.

Bilety do nabycia online na stronie: www.bilety.nifc.pl. Bilety będzie można również nabyć w kasach Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie.

Wszystkie koncerty festiwalowe będą dostępne w bezpłatnym streamingu na kanale YouTube Instytutu Chopina oraz w mediach społecznościowych.

KONTAKT:

Aleksander Laskowski

Rzecznik Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina

tel. (+48) 532 514 819

e-mail: alaskowski@nifc.pl

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 30.06.2020, 17:53
Źródło informacji Narodowy Instytut Fryderyka Chopina
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ