Newsletter

Pruszcz Gdański: Sylwester w tym roku on-line

21.12.2020, 19:19aktualizacja: 21.12.2020, 19:27

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. UM Pruszcz Gdański
Fot. UM Pruszcz Gdański
Chyba na nic tak nie czekamy, jak na pożegnanie roku 2020! Władze samorządowe miasta Pruszcz Gdański w ramach wydarzenia sylwestrowego zapraszają swoich mieszkańców na Koncert Sylwestrowy on-line.

Koncert zostanie wyemitowany dnia 31 grudnia 2020 r. o godzinie 20:00 TUTAJ.

W programie koncertu w wykonaniu zespołu Zagan Acoustic i wokalistki Agi Brenzak znajdą się kompozycje mistrza argentyńskiego tanga Astora Piazzolli, karnawałowe opracowania utworów Georga Gershwina czy Henryka Warsa a także muzyczna niespodzianka utwór „Amazing Grace” Johna Newtona w wykonaniu zespołu Les Femmes i Zagan Acoustic.

Image
Fot. UM Pruszcz Gdański

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 21.12.2020, 19:19
Źródło informacji Pruszcz Gdański
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ