Newsletter

Stalowa Wola: Zostań przewodnikiem miejskim

19.04.2022, 20:18aktualizacja: 19.04.2022, 20:19

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. Plakat
Fot. Plakat
Prezydent miasta Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny wraz z Muzeum Regionalnym oraz Fundacją Dionizego Garbacza Stalovianum zapraszają wszystkich chętnych na pierwszą turę kursu na przewodnika po Stalowej Woli.

Uczestnicy muszą mieć ukończone 18 lat, legitymować się przynajmniej średnim wykształceniem i niekaralnością. Po pierwszej turze kursu uczestnicy otrzymają certyfikat z informacją o zakresie i stopniu uprawnień przewodnickich. Kolejne etapy kursu będą poszerzać te uprawnienia.

Niezwykła historia Stalowej Woli, przemyślany plan urbanistyczny i znakomita modernistyczna architektura jej najstarszych dzielnic, a także niektóre późniejsze obiekty zaprojektowane przez wysokiej klasy specjalistów, pozwalają spojrzeć na miasto z innej niż codzienna perspektywy. Jest wiele do odkrycia, wiele do pokazania. Przekonują się o tym od lat uczestnicy wycieczek po mieście, organizowanych przez Muzeum Regionalne.

Zgłoszenia przyjmuje i kurs poprowadzi Fundacja Dionizego Garbacza Stalovianum, tel. 534 811 413. Zapisy trwają do 21 kwietnia 2022 r., spotkanie organizacyjne odbędzie się 22 kwietnia 2022 r. (piątek) o godz. 14.00 w budynku Urzędu Miasta przy ul. Kwiatkowskiego 1 (sala nr 125 – I piętro). Kurs obejmuje wykłady, warsztaty, wyjścia terenowe – łącznie 30 godzin zajęć. Ilość miejsc ograniczona. Uczestnicy wnoszą symboliczną opłatę za kurs w wysokości 30 zł. Kurs dofinansowano z budżetu Miasta Stalowej Woli.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 19.04.2022, 20:18
Źródło informacji Stalowa Wola
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.