Newsletter

Strzegom: Trwają zaawansowane roboty na Forcie Gaj

22.11.2021, 17:28aktualizacja: 22.11.2021, 17:34

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. UM Strzegom
Fot. UM Strzegom
Powoli kończą się prace remontowe związane z I etapem modernizacji Fortu Gaj w Strzegomiu.

Aktualnie naprawiane są mury, powstają nowe ścieżki, pojawiły się ławki i fontanna. Dopełnieniem będzie stolik kamienny, kosze na śmieci, stojaki na rowery i tablice informacyjne.

Przypominamy, że koszt rewitalizacji I etapu wynosi blisko 4,5 mln zł. Ok. 2 mln zł pochodzi z "Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych". Termin realizacji to pierwsza dekada grudnia br.

Wykonawcą przedsięwzięcia jest konsorcjum firm: Budraf Sp. z o.o. z Wałbrzycha (lider) oraz PPUH "Drog-Ziem" ze Stanowic (partner).

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 22.11.2021, 17:28
Źródło informacji Strzegom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.