Newsletter

Zaproszenie na galę finałową kampanii "BohaterON - włącz historię!"

17.11.2017, 13:54aktualizacja: 17.11.2017, 13:54

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

BohaterON - włącz historię! - logo
BohaterON - włącz historię! - logo
Organizatorzy ogólnopolskiej kampanii "BohaterON - włącz historię!" zapraszają do udziału w gali finałowej II edycji projektu, w który zaangażowały się tysiące osób w kraju i poza granicami. Wydarzenie odbędzie się 22 listopada na PGE Narodowym w Warszawie.

Podczas uroczystości nastąpi podsumowanie trwającej od 1 sierpnia do 2 października akcji, która miała na celu uhonorowanie powstańców warszawskich poprzez wysłanie im symbolicznych kartek z życzeniami. Efekty kampanii zostaną przedstawione powstańcom warszawskim, członkom Komitetu Honorowego, partnerom, ambasadorom i gościom.

Istotnym punktem wieczoru będzie przekazanie na ręce powstańców warszawskich kartek wykonanych przez dzieci ze szpitali i szkół przyszpitalnych oraz pocztówek i listów wysyłanych do nich z całego kraju i zagranicy. Wydarzenie uświetni koncert piosenek powstańczych w wykonaniu Garwolińskiego Teatru Muzycznego "Od Czapy". Goście będą mogli również zobaczyć wystawę Krzysztofa Zygzaka Chojnackiego "Pamięć i Duma" - dioramy i fotografie poświęcone Powstaniu Warszawskiemu.

Gala projektu BohaterON odbędzie się 22 listopada 2017 r. o godz. 18:00 w Sali Londyn w Centrum Konferencyjnym PGE Narodowego przy al. ks. J. Poniatowskiego 1 w Warszawie (II piętro, wejście bramą nr 1).

Udział w wydarzeniu potwierdzili przedstawiciele Komitetu Honorowego, partnerzy, powstańcy warszawscy oraz ambasadorzy - Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki.

Akredytacja:

Agata Biernat

tel. kom. +48 605 898 655

e-mail: agata@bohateron.pl

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 17.11.2017, 13:54
Źródło informacji BohaterON
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ