Newsletter

Zlecone: Odpowiedź Trybunału Konstytucyjnego w sprawie ustawy o SKOK

14.04.2011, 14:00aktualizacja: 14.04.2011, 14:00

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

W załącznikach pozwalam sobie przesłać pismo Krajowej SKOK i odpowiedź z Trybunału Konstytucyjnego dotyczące stanu w jakim znajduje się aktualnie ustawa o SKOK. Z odpowiedzi wynika, że Trybunał nie rozpatrzył wniosku Prezydenta RP o ograniczenie zaskarżonej wcześniej przez Lecha Kaczyńskiego ustawy.

Andrzej Dunajski

Rzecznik prasowy

Krajowej SKOK

Pliki graficzne dotyczące tej informacji prasowej znajdują się na portalu Serwisu Informacji Zleconych pod adresem http://siz.pap.pl.

KONTAKT:

tel. (58) 550 96 82

tel. kom. +48 607 041 350

Źródło informacji: Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 14.04.2011, 14:00
Źródło informacji PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ