Newsletter

20. Warszawskie Targi Sztuki

16.11.2023, 08:00aktualizacja: 16.11.2023, 08:00

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Warszawskie Targi Sztuki
Warszawskie Targi Sztuki
EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14 Warszawa

25-26.11.2023

W tym roku Warszawskie Targi Sztuki - to ponad 100 wystawców z całej Polski, zarówno antykwariaty jak i galerie sztuki współczesnej. Ponad 1500 obiektów, w tym malarstwo, rzeźba, grafika, unikatowa biżuteria oraz rzemiosło artystyczne. Liczne atrakcje: wystawy oraz spotkania (Omenaa Mensah, Marisa de Łempicka, Andrzej Pągowski) i wykłady (Jerzy Bralczyk) oraz performance z udziałem publiczności.

www.warszawskietargisztuki.pl

Źródło informacji: Rempex
 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 16.11.2023, 08:00
Źródło informacji Rempex
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii