Newsletter

Betlejem w Polsce – wybieramy THE BEST OF

04.01.2021, 13:23aktualizacja: 04.01.2021, 13:29

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Betlejem w Polsce - THE BEST OF
Betlejem w Polsce - THE BEST OF
Czy wiedzą państwo, że wspólnie tworzymy Betlejem w Polsce od 7 lat? Że do tej pory zagraliśmy 50 koncertów w 14 miastach Polski? Że na betlejemskiej scenie wystąpiło 56 solistów i zespołów. Zaśpiewali oni ponad 200 kolęd i pieśni Bożonarodzeniowych?

Podajemy te informacje nie dlatego, by robić podsumowanie, ale po to, by pokazać, że naprawdę macie państwo z czego wybrać!

Zapraszamy zatem państwa do dokonania wyboru. Prosimy posłuchajcie, obejrzyjcie i wybierzcie państwo która z dotychczasowych interpretacji kolęd jest najbliższa waszym gustom, a przede wszystkim – waszemu sercu. Która kolęda w wykonaniu tak licznych artystów „Betlejem w Polsce”, poruszyła szczególnie struny państwa wrażliwości? Czy ta śpiewana przez Annę Marię Jopek lub wykonywana przez Kubę Badacha albo Igora Herbuta, a może te utwór który śpiewał Mietek Szcześniak? Naprawdę jest z czego wybierać!

Głosujcie zatem na najlepsze wokalne interpretacje i wybierajcie kolędy – te najpiękniejsze z najpiękniejszych!

Pamiętajcie państwo także, że słuchając, oglądając, wybierając, pomnażacie dobro - dochód ze sprzedaży dostępów do koncertów, płyt i pakietów „Betlejem w Polsce” online zostanie przeznaczony na pomoc dla potrzebujących.

Do wszystkich koncertów i płyt dostęp jest natychmiastowy.

Do tej pory w salach koncertowych spotkało się z nami ponad 200 tysięcy osób.

Na cele charytatywne przekazaliśmy ponad 1500000 zł.

Niech w te dni nasza wspólna pomoc dla potrzebujących urośnie jeszcze w siłę.

Więcej na: www.betlejemwpolsce.pl

Źródło informacji: Betlejem w Polsce

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 04.01.2021, 13:23
Źródło informacji Betlejem w Polsce
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii