Newsletter

Brytyjski Led Zeppelin Symphonic przyjedzie do Polski, aby zagrać największe przeboje legendarnego Led Zeppelin

22.12.2022, 08:00aktualizacja: 15.02.2023, 11:36

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

JVS Group Sp. z o.o. (1)
JVS Group Sp. z o.o. (1)
Zespół rockowy, najlepsi londyńscy wokaliści oraz orkiestra symfoniczna wykonają hity Led Zeppelin w epickim stylu. Led Zeppelin Symphonic rusza w światową trasę koncertową, podczas której zawita także do Warszawy (17.05 COS Torwar) i Gliwic (20.05 Arena Gliwice). Ceny biletów już od 129 PLN.

Od ponad 50 lat Led Zeppelin cieszą się niesłabnącym uwielbieniem fanów na całym świecie. Led Zeppelin Symphonic to oryginalna muzyka Led Zeppelin w aranżacji zespołu rockowego, znakomitych wokalistów z londyńskiego West Endu, a całość dopełnia duża orkiestra symfoniczna. Łącznie ponad 50 artystów tworzy na scenie niezwykłe widowisko, którego nie może przegapić żaden fan Led Zeppelin.

Członkowie tej legendarnej kapeli byli w swoim czasie buntownikami, ale stali się ikonami muzyki rockowej, prekursorami metalu i hard rocka. Nadal są uważani za jeden z najbardziej wpływowych zespołów na świecie. Muzyka Led Zeppelin przeniknęła również do kinematografii. Ich utwory pojawiły się w hollywoodzkich hitach: „Thor - Ragnarok”, gdzie wokal Planta wybrzmiewa w piosence „Immigrant”, czy w filmie „Godzilla”, gdzie pojawił się najsłynniejszy na świecie gitarowy riff z kawałka „Kashmir”.

Led Zeppelin Symphonic zagra 25 kultowych utworów Led Zeppelin, w tym: „Whole Lotta Love”, „Black Dog”, „Kashmir”, „Rock & Roll”, „Dazed and Confused” i oczywiście „Stairway To Heaven”.

Organizator: JVS Group Sp. z o.o.

Więcej informacji: www.jvsgroup.pl oraz www.facebook.com/jvsgrouppl

Bilety dostępne na: Led Zeppelin Symphonic | Rock | bilety na eBilet.pl

JVS Group

JVS Group to jeden z liderów w zarządzaniu imprezami, produkcji, reklamie oraz komunikacji marketingowej, który działa na rynku od 2000 roku. W przeszłości sprowadził do Polski wielu światowej sławy artystów. Do najbardziej spektakularnych wydarzeń muzycznych należy zaliczyć trasę koncertową Ennio Morricone, Hansa Zimmera, Mireille Mathieu czy The Kelly Family. Grupa JVS zajmuje się także organizacją wystaw edukacyjnych, które w całej Polsce odwiedziły już dziesiątki tysięcy zwiedzających. Światowe ekspozycje, takie jak Body Worlds, Titanic, Cosmos Discovery, który cieszył się ogromną popularnością, a obecnie wspaniale narracyjna wystawa Tutenchamon - Grobowiec i Skarby, którą można podziwiać do 30 kwietnia 2023 roku w warszawskim Muzeum Nowa Praga, przy ulicy Jagiellońskiej 82a.

KONTAKT:

Krzysztof Kirejczyk

PR & marketing Manager

e-mail: krzysztof@jvsgroup.pl 

tel. +48 661 913 901

Źródło informacji: JVS Group Sp. z o.o.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 22.12.2022, 08:00
Źródło informacji JVS Group Sp. z o.o.
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.