Newsletter

CentrumRowerowe.pl otwiera nowoczesny sklep stacjonarny w Warszawie

01.03.2023, 09:00aktualizacja: 01.03.2023, 09:00

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Dadelo S.A. 
Dadelo S.A. 
Notowana na warszawskiej giełdzie Spółka Dadelo S.A., właściciel CentrumRowerowe.pl, po sukcesie na rynku e-commerce, otwiera swój pierwszy sklep stacjonarny. Na prawie 2700 m2 w CH Okęcie Park w Warszawie powstaje nowoczesna przestrzeń dla miłośników kolarstwa. Oficjalne otwarcie zaplanowano na 1 kwietnia 2023 roku.

 

Ideą powstania sklepu stacjonarnego CentrumRowerowe.pl była chęć stworzenia przestrzeni, otwartej na potrzeby każdego kolarza. Zarówno amator, entuzjasta ze sportowym zacięciem, jak i profesjonalista znajdzie tutaj dopasowane do swoich potrzeb produkty oraz usługi. 

„Jednym z najważniejszych założeń, jakie przyjęliśmy podczas pracy nad naszym sklepem, było zaproszenie kolarzy do wielofunkcyjnej, nowoczesnej przestrzeni. Zgromadziliśmy wokół naszej marki grono pasjonatów, dzięki czemu możemy zaoferować znacznie więcej niż klasyczny sklep rowerowy – zdradza Jacek Zieziulewicz, dyrektor handlowy Dadelo S.A. – Salon CentrumRowerowe.pl to miejsce, w którym można będzie skorzystać z usług bike fittingu czy profesjonalnego serwisu”.

Przestrzeń została zaprojektowana ze szczególnym naciskiem na consumer experience. Serce sklepu to strefa rowerowa ze specjalną ścieżką, umożliwiającą przetestowanie roweru przed zakupem. Na miejscu dostępne będą modele z każdej kategorii, z naciskiem na bogatą ofertę rowerów elektrycznych. Lista marek, które stanowią trzon sprzedaży jest obszerna. Będą to brandy znane przez pasjonatów, jak i osoby jeżdżące rekreacyjnie, m.in.: Orbea, Haibike, Woom, Superior, BH, Ghost, NS Bikes, Rondo, Winora, Kross, Creme, Kellys, Rock Machine, Ecobike, Ridley, Romet. Wyeksponowane zostaną również marki własne Dadelo S.A. – Unity oraz Oxfeld.

„Zależało nam na tym, aby sklep stacjonarny był nie tylko przestrzenią handlową, ale także miejscem wymiany doświadczeń” – dodaje Zieziulewicz.

Oprócz rowerów w sklepie stacjonarnym CentrumRowerowe.pl znajdą się części i akcesoria kolarskie wielu najlepszych marek. Jednym z ważniejszych wyróżników jest największy wybór odzieży kolarskiej w Polsce. Cały asortyment będzie dostępny na wyciągnięcie ręki. Dadelo realizuje strategię sprzedaży omnichannel, w której to kanały online i offline uzupełniają się wzajemnie. 

„Nasi klienci mogą mieć pewność, że za produkty zapłacą tyle samo w sklepie stacjonarnym, co w sklepie internetowym. Projektując sklep zdecydowaliśmy się na rozwiązania technologiczne umożliwiające synchronizację ofert w obu kanałach sprzedaży – mówi Ryszard Zawieruszyński, prezes zarządu Dadelo S.A. – Chcemy zapewnić klientom najlepsze i najbardziej transparentne doświadczenie zakupowe”.

E-commerce należący do Dadelo od lat współpracuje z serwisami w całej Polsce, umożliwiając klientom odbiór rowerów gotowych do jazdy. W sklepie stacjonarnym zostanie otwarty pierwszy własny serwis CentrumRowerowe.pl – certyfikowany przez markę Shimano. 

„Stworzyliśmy najlepiej wyposażony serwis w Warszawie, w którym zatrudniliśmy zespół doskonałych specjalistów. Dzięki temu jesteśmy w stanie podejmować się najbardziej skomplikowanych zadań, w tym napraw amortyzatorów czy hamulców hydraulicznych” – mówi Jacek Zieziulewicz. 

Oficjalne otwarcie sklepu CentrumRowerowe.pl zaplanowane zostało na 1 kwietnia 2023 roku w CH Okęcie Park, ul. Aleja Krakowska 61 w Warszawie. 

Dadelo S.A. 

Spółka Dadelo S.A. specjalizuje się w sprzedaży rowerów, akcesoriów i części rowerowych. Platformę CentrumRowerowe.pl, przez którą prowadzona jest dystrybucja codziennie odwiedza tysiące osób. Pracownicy Spółki to nie tylko specjaliści w swoich dziedzinach, ale również pasjonaci kolarstwa, którzy o rowerach wiedzą wszystko. Poza sprzedażą jak najszerszej oferty produktów, Dadelo stara się również codziennie edukować i pomagać w zakresie rowerowej wiedzy. 

Źródło informacji: Dadelo S.A. 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 01.03.2023, 09:00
Źródło informacji Dadelo S.A.
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii