Newsletter

Ludzie i kultura

Częstochowa: Fotograficzne klimaty po raz piętnasty

25.07.2022, 15:36aktualizacja: 25.07.2022, 15:37

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. Przemysław Skoczylas - I nagroda w poprzedniej edycji konkursu
Fot. Przemysław Skoczylas - I nagroda w poprzedniej edycji konkursu
Celem konkursu fotograficznego „Klimaty Częstochowy” jest ukazanie walorów kulturowych, architektonicznych, przyrodniczych i turystycznych naszego miasta.

Zamiarem organizatora jest pozyskanie i prezentacja fotografii obrazujących zainteresowanie przejawami życia w jego różnorodnych dziedzinach. Mile widziane jest niebanalne potraktowanie „klimatów”, gdzie głównym motywem jest człowiek, środowisko, w którym żyje oraz wydarzenia, w jakich uczestniczy.

Łączna pula nagród to 3700 zł, a wyboru najlepszych zdjęć dokona Jury w składzie: Justyna Janus, Kamila Skorek, Dariusz Gawroński oraz Łukasz Stacherczak.

Fotografie można zgłaszać do 18 października 2022 roku za pomocą specjalnego panelu na stronie . Na stronie można zapoznać się też z regulaminem konkursu.

Wystawa pokonkursowa odbędzie się w listopadzie w Galerii Dobrej Sztuki Muzeum Częstochowskiego.

Organizatorem konkursu jest Wydział Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Częstochowy

Zapraszamy do przesyłania zdjęć.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 25.07.2022, 15:36
Źródło informacji UM Częstochowa
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ