Newsletter

Ludzie i kultura

Do wygrania aż 10 000 RMB! Organizatorzy konkursu na najlepsze nagranie pt. „My Guangdong Story” („Moja opowieść o Guangdong”) zapraszają osoby z całego świata do nadsyłania zgłoszeń

02.08.2022, 16:27aktualizacja: 02.08.2022, 16:41

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire
PR Newswire

GUANGZHOU, Chiny, 2 sierpnia 2022 r. /PRNewswire/ -- Nadsyłając nagranie ukazujące Guangdong, możesz wygrać cenną nagrodę pieniężną, w tym nawet 10.000 RMB! Dowiedz się więcej i weź udział w konkursie na najlepsze nagranie pt. „My Guangdong Story”.

Wydarzenie organizowane przez Nanfang Media Group jest otwarte dla zespołów i twórców indywidualnych z całego świata. Zgłoszenia będą przyjmowane od 2 sierpnia do 15 października, a projekcje offline nagrań będą odbywać się w listopadzie bieżącego roku.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przygotować krótki film ukazujący Guangdong, które stanowi główną potęgę gospodarczą Chin i ośrodek kultury Lingnan. Życie codzienne, kariera zawodowa, lokalna kultura, podróż... Każda opowieść jest mile widziana!

Jak wziąć udział: należy wejść na oficjalną stronę wydarzenia na stronie głównej Newsgd.com (www.newsgd.com/mygdstory) i przesłać swoje zgłoszenie.

Harmonogram konkursu

Przyjmowanie zgłoszeń: od 2 sierpnia do 15 października 2022 r.

Głosowanie internetowe: od końca sierpnia do końca października 2022 r.

Projekcje nagrań: listopad 2022 r.

Podczas wydarzenia wszystkie zgłoszenia zgodne z tematem będą dostępne do obejrzenia na oficjalnej stronie internetowej. Wybrane nagrania zostaną zaprezentowane na różnych platformach, w tym na Southcn.com, w aplikacji Yuexuexi, na nowych platformach medialnych należących do Nanfang Media Group, na kanale Xuexi Qiangguo dedykowanym Guangdong; na zewnętrznych tablicach reklamowych LED oraz w metrze i autobusach kursujących w Guangdong; na stronach internetowych oraz w mediach społecznościowych. W listopadzie organizowane będą projekcje nagrodzonych filmów w ważnych punktach w Guangzhou.

Wymogi

Przesłanie nagrania trwającego mniej niż sześć minut, z motywem przewodnim „My Guangdong Story” („Moja opowieść o Guangdong”), w formacie MP4, FLV, MOV lub innym, ukazującego prowincję Guangdong widzianą oczami twórcy nagrania.

Nie istnieją żadne ograniczenia co do języka nagrania. Jeśli jednak w nagraniu występują dialogi lub narracja, należy zamieścić napisy w języku chińskim lub angielskim.

Nagranie nie powinno zawierać żadnych komercyjnych reklam. Wymagany jest natomiast opis o długości do 150 słów.

Zgłoszenia muszą stanowić oryginalne nagrania w dowolnej formie, np. wywiady lub krótkie filmy dokumentalne.

Nagrody

Nagroda za najlepsze nagranie: 10 000 RMB (brutto) na uczestnika; wyróżnionych zostanie 10 zgłoszeń.

Nominacja do nagrody za najlepsze nagranie: 5 000 RMB (brutto) na uczestnika; wyróżnionych zostanie 20 zgłoszeń.

Nagroda dla najpopularniejszego nagrania: 2 000 RMB (brutto) na uczestnika; wyróżnionych zostanie 20 zgłoszeń.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia, w tym program konkursu, przewodnik dla uczestników i wymogi dotyczące praw autorskich, można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej.

Nagranie - https://mma.prnewswire.com/media/1870639/video_1.mp4  
Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1870637/image_1.jpg 

Źródło: Nanfang Media Group

KONTAKT:
Jasmine
e-mail: 1178564152@qq.com 
tel. +86-13533088218

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 02.08.2022, 16:27
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ