Newsletter

Ełk: Kontynuacja działań MOPS w zapobieganiu przemocy

14.01.2023, 09:45aktualizacja: 14.01.2023, 09:45

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Działania MOPS w zapobieganiu przemocy; fot. UM Ełk
Działania MOPS w zapobieganiu przemocy; fot. UM Ełk
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej pozyskał Na realizację projektu „SKUTECZNIE = BEZPIECZNIE W EŁKU” dofinansowanie w wysokości 233 250 złotych. W 2023 roku będą kontynuowane zadania w obszarze zwiększenia skuteczności działań w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz zmniejszenia skali zjawiska przemocy w Ełku.

Grant w ramach  środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021, stanowi 100% wartości całego projektu. Projekt realizowany będzie w 2023 r.

Realizatorem działań będzie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ełku. W ramach projektu przewidziano m.in.:
•    zajęcia rozwojowe i wspierające,
•    indywidualne konsultacje ze specjalistami (prawnik, psycholog, psycholog dziecięcy, pedagog/logopeda, terapeuta ds. uzależnień w rodzinie, socjoterapeuta dla dzieci i młodzieży),
•    szkolenia i wsparcie dla  osób  realizujących zadania w obszarze przeciwdziałania przemocy
•    Kampanie społeczne Pomarańczowej i Białej Wstążki.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 14.01.2023, 09:45
Źródło informacji Ełk
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.