Newsletter

Empire State Building inauguruje obchody Księżycowego Nowego Roku 2023

23.01.2023, 10:26aktualizacja: 23.01.2023, 11:28

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Business Wire/Empire State Realty Trust, Inc.
Business Wire/Empire State Realty Trust, Inc.
„Najsłynniejszy budynek świata” świętuje Rok Królika uroczystą iluminacją, widowiskiem muzycznym, punktami gastronomicznymi oraz odświętnymi wystawami w ramach punktu widokowego Observatory i w oknach budynku wychodzących na Piątą Aleję.

NOWY JORK--(BUSINESS WIRE)-- Budynek Empire State Building zainaugurował obchody Księżycowego Nowego Roku uroczystą iluminacją wieży i widowiskiem muzycznym, tymczasowym stanowiskiem gastronomicznym nowojorskiej piekarni Sheng Mary Bakery, narożną wystawą w kultowym punkcie widokowym Observatory położonym na 86. piętrze budynku oraz otwarciem instalacji w oknach lobby wychodzącego na Piątą Aleję w celu uhonorowania Roku Królika, który rozpoczyna się obecnie według chińskiego horoskopu.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20230120005469/pl/.

„Mamy przyjemność kontynuować coroczne obchody Księżycowego Nowego Roku i szerzyć pomyślność wśród chińskiej społeczności mieszkającej w Stanach Zjednoczonych, w Chinach i na całym świecie - powiedział Jean-Yves Ghazi, prezes Empire State Building Observatory. - Księżycowy Nowy Rok to idealny moment dla odwiedzających nas gości z Chin, aby rozkoszować się najpiękniejszymi widokami Nowego Jorku i skorzystać z atrakcji przeprojektowanego punktu widokowego Observatory, a także obejrzeć prezentowane w nim interaktywne wystawy podczas obchodów tego radosnego święta”.

Po raz pierwszy od 2020 r. w Empire State Building zorganizowano ceremonię uroczystego uruchomienia iluminacji z osobistym udziałem gości z okazji Chińskiego Nowego Roku i Święta Wiosny, w której wziął udział konsul generalny Chin w Nowym Jorku. Uroczystość zakończyło tradycyjne widowisko w lobby Observatory.

Emblematyczne okna lobby budynku wychodzące na Piątą Aleję zostały ozdobione dynamicznymi obrazami z okazji rozpoczynającego się według chińskiego horoskopu Roku Królika, prezentującymi postać tego zwierzęcia na tle kolorowych krajobrazów pełnych chińskich lampionów, kwiatów i drzew. Wystawę będzie można podziwiać do 15 lutego. Wielowymiarowa narożna wystawa zdjęć ozdobiła teraz północno-zachodnią część położonego na 86. piętrze tarasu Observatory, obejmując lampiony, kwiatostany i wazony z kwiatami otoczone złotym łukiem. Wywodząca się z dzielnicy Flushing piekarnia Sheng Mary Bakery ustawiła swoje stanowisko na 86. piętrze budynku, gdzie w dniach 20-29 stycznia od godziny otwarcia obiektu do godz. 15:00 goście będą mieli okazję skosztować tradycyjnych chińskich przysmaków.

Dzisiejszej nocy nowojorczycy mogą podziwiać górującą nad miastem słynną wieżę Empire State Building oświetloną na czerwono z okazji Księżycowego Nowego Roku.

Więcej informacji na temat iluminacji wieży Empire State Building można znaleźć online.

Informacje o Empire State Building

Empire State Building, „najsłynniejszy budynek świata”, którego właścicielem jest fundusz Empire State Realty Trust, Inc. (ESRT: NYSE), wznosi się na wysokość 1454 stóp nad środkowym Manhattanem (mierząc od fundamentów do anteny). Wyceniona na 165 milionów dolarów przebudowa punktu widokowego „Observatory Experience” w Empire State Building zapewnia zupełnie nowe doświadczenie, ze specjalnym wejściem dla gości, interaktywnym muzeum z dziewięcioma galeriami i przeprojektowanym punktem widokowym na 102. piętrze z oknami na całej wysokości od podłogi do sufitu. Podróż do słynnego na całym świecie, położonego na 86. piętrze, jedynego otwartego punktu z widokiem 360 stopni na Nowy Jork i nie tylko, ukierunkowuje odwiedzających na specyficzne doświadczenie odkrywania Nowego Jorku i obejmuje wszystko, od fascynującej historii kultowego budynku po jego obecne miejsce w popkulturze. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.esbnyc.com. Okrzyknięty przez Amerykański Instytut Architektów „ulubionym budynkiem Ameryki”, a także najpopularniejszym celem podróży według Ubera oraz największą atrakcja Stanów Zjednoczonych według rankingu Tripadvisor „2022 Travelers’ Choice Best of the Best” i największą atrakcją Nowego Jorku według Lonely Planet, Empire State Building, jest co roku odwiedzany przez ponad 4 miliony gości z całego świata.

Od 2011 r. budynek jest w pełni zasilany odnawialną energią wiatrową, a na wielu piętrach mieszczą się biura różnorodnych firm takich jak LinkedIn czy Shutterstock, a także punkty detaliczne i gastronomiczne, takie jak STATE Grill and Bar, Tacombi i Starbucks. Aby uzyskać więcej informacji i zakupić bilety wstępu do punktu widokowego „Observatory Experience”, należy odwiedzić stronę esbnyc.com lub śledzić stronę budynku na platformach Facebook, Twitter, Instagram, Weibo, YouTube lub TikTok.

Kategoria: Observatory

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230120005469/pl/.

Źródło: Empire State Realty Trust, Inc.

KONTAKT:

Empire State Realty Trust

Brock Talbot

tel. 347-804-7863

e-mail: btalbot@esrtreit.com

Źródło informacji: Business Wire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 23.01.2023, 10:26
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.