Newsletter

Eric Guo wystąpi w 214. rocznicę urodzin Fryderyka Chopina

24.01.2024, 15:47aktualizacja: 24.01.2024, 15:54

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

NIFC - Eric Guo, pianista (1)
NIFC - Eric Guo, pianista (1)

W 214. rocznicę urodzin Fryderyka Chopina dwukrotnie wystąpi Eric Guo, triumfator 2. Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego na Instrumentach Historycznych.

Tradycyjnie już o godz. 12.00 usłyszymy go za pośrednictwem Programu 2 Polskiego Radia z Domu Urodzenia Chopina w Żelazowej Woli, gdzie na instrumencie z epoki wykona godzinny recital chopinowski.

O godz. 19.00 w Sali Koncertowej Filharmonii Narodowej Eric Guo zagra m.in. Preludia op. 28 oraz Koncert fortepianowy f-moll op. 21 w opracowaniu na fortepian solo.

Oba koncerty transmitowane będą na kanale YouTube Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina.

Bilety na koncert w Filharmonii Narodowej będą dostępne w sprzedaży od godziny 10.00, 30 stycznia 2024 r. w kasach Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie i na stronie bilety.nifc.pl.

Źródło informacji: NIFC

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 24.01.2024, 15:47
Źródło informacji NIFC
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ