Newsletter

Farma Iluzji - park rozrywki, w którym rzeczywistość staje się magią, a magia rzeczywistością

31.05.2024, 14:54aktualizacja: 31.05.2024, 15:05

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Farma Iluzji (1)
Farma Iluzji (1)
Mazowsze skrywa wiele niezwykłych miejsc, które warto odwiedzić. Jednym z nich jest Farma Iluzji - uwielbiany przez rodziny tematyczny park rozrywki, w którym ulubieniec najmłodszych, króliczek Farmuś, zaprasza gości do magicznej krainy czarów.

Park rozrywki blisko ludzi

Farma Iluzji to pierwszy i jedyny w Polsce tematyczny park rozrywki osadzony w świecie iluzji. Park znajduje się w otoczeniu malowniczych lasów w miejscowości Mościska w gminie Trojanów, w odległości około 80 kilometrów od Warszawy, Lublina, Radomia i Siedlec. Dość szybko i wygodnie dojedzie się tu nie tylko samochodem, ale i pociągiem! Park oferuje transport ze stacji wprost pod główną bramę.

Unikatowe atrakcje

Farma Iluzji to nie tylko ponad 70 różnorodnych atrakcji, ale przede wszystkim niezwykłe miejsce do spędzenia dnia pełnego przygód w rodzinnej atmosferze. Bo gdzie indziej można wznieść się w przestworza w latającym statku piratów, zjechać w podziemia Kopalni Złota, wkroczyć do chaty unoszonej przez balony czy też ruszyć w szalony rajd smoczą kolejką Dragon? Na maluszki czeka świat króliczka Farmusia - jego domek, kolejka Wesołe Kaczuszki, Polana Jednorożców i wiele innych! Wśród gości przechadzają się animatorzy dbający o dobry nastrój w parku, a na scenie codziennie czekają iluzjoniści, którzy czarują widownię unikalnymi w Polsce widowiskami. Natomiast Ci, którzy szukają chwili odpoczynku, znajdą go na hamakach lub w licznych zagajnikach, spacerując ścieżkami w otoczeniu mazowieckich lasów i… smoków?

„Jesteśmy tutaj stałymi bywalcami. Choćbyśmy chcieli, dzieci nie odpuściłyby nam wizyty! - śmieje się pani Kasia z Warszawy. - Kiedy ostatnim razem pytaliśmy maluchów, co im się najbardziej podobało, zgodnie odpowiedziały, że wszystko, a potem stwierdziły, że jednak baseny i Piana Party. Tylko uprzedzam: kochani rodzice, weźcie stroje kąpielowe i ciuchy na zmianę”.

Nowości sezonu

Farma Iluzji działa już od 12 lat i stale się rozwija. Tegorocznymi nowościami są Smocza Przystań z największą w Polsce poduchą wodną oraz eksponaty związane z iluzją: Zagubiony Wymiar, Multiplikator oraz Strefa Wyobraźni. Prawdziwa gratka czeka też fanów Harry’ego Pottera, którzy w Wyjącej Chacie mogą zjeść Paluchy Trolla i spróbować magicznych Eliksirów, a na scenie spotkać mistrza iluzji Macieja Pędę, który zaprezentuje niezwykły Pokaz Trójmagiczny.

„Ponad pół roku przygotowywałem się do występu - mówi iluzjonista Maciej Pęda, półfinalista tegorocznej edycji Mam Talent - Chciałem, aby było zaskakująco, zabawnie i spektakularnie. A czy się udało? Przyjdźcie ocenić”.

Kalendarium wydarzeń specjalnych

  • Wielka Czerwcówka (30 maja - 2 czerwca) - świętowanie Dnia Dziecka połączone z otwarciem Strefy Ochłody, Balonowe Show Patrycji Lipińskiej, Pokaz Trójmagiczny Macieja Pędy i wizyta Kurta Schellera
  • Festiwal Sztuki Iluzji (6-7 lipca) - największe święto sztuki magicznej w kraju. Wystąpią gwiazdy polskiej sceny iluzji m.in. Łukasz Grant, Wojciech Rotowki, Damian Spętany, Maciej Pęda i Kacper Mysiorek
  • Urodzinki Farmusia (27-28 lipca) - wielkie świętowanie, niezwykłe show na scenie, zabawy z maskotkami oraz tort urodzinowy dla każdego
  • Sierpniówka (15-18 sierpnia) - roztańczone zabawy, eksplozja kolorów, odwiedziny Kici Koci i długo wyczekiwane Piana Party!

Więcej szczegółów na stronie farmailuzji.pl oraz Facebooku Farma Iluzji

KONTAKT:

adres: Farma Iluzji, Mościska 9, 08-455 Trojanów

strona www: farmailuzji.pl

Facebook: https://www.facebook.com/FarmaIluzji

Instagram: https://www.instagram.com/farmailuzji/

Źródło informacji: Farma Iluzji

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 31.05.2024, 14:54
Źródło informacji Farma Iluzji
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ