Newsletter

Ludzie i kultura

Gala 12. edycji konkursu PIK-owy Laur

13.10.2021, 08:30aktualizacja: 13.10.2021, 08:30

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Biuro PIK - 12. edycja konkursu PIK-owy Laur
Biuro PIK - 12. edycja konkursu PIK-owy Laur

Polska Izba Książki zaprasza na galę 12. edycji konkursu PIK-owy Laur. Gala odbędzie się 15 października 2021 r. (godzina 19:00, Międzynarodowe Centrum Kultury, Kraków, Rynek Główny 25, wstęp wolny, maski ochronne obowiązkowe). Wydarzenie będzie transmitowane online na kanale YouTube Polskiej Izby Książki oraz stronie PIK na Facebooku.

Nagrodą od 16 lat wyróżniani są dziennikarze, którzy prezentują literaturę, czytelnictwo oraz wiedzę o książce i czytaniu w sposób rzetelny, ciekawy i różnorodny, dbając, by tematy dotyczące życia literackiego były obecne w mediach - w trzech kategoriach: „Najciekawsza prezentacja książki i czytania w mediach drukowanych”, „Najciekawsza prezentacja książki i czytania w mediach audiowizualnych” i „Najciekawsza prezentacja książki i promocja czytania w internecie”.

Źródło informacji: Biuro PIK

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 13.10.2021, 08:30
Źródło informacji Biuro PIK
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ