Newsletter

Garfield zaprasza do zabawy w ALFA Centrum Gdańsk - Galerii Alternatywnej

20.05.2024, 08:30aktualizacja: 20.05.2024, 08:49

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

EVENTO (1)
EVENTO (1)
Już w sobotę 25 maja, Alfa Centrum Gdańsk – Galeria Alternatywna zamieni się bajkową krainę Garfielda. Rudy kocur przyjedzie do galerii, by wciągnąć dzieci w wir wspólnej zabawy i atrakcji. W programie imprezy czeka fitness dla leniwych kotków, wystawa Garfielda, dmuchany tor przeszkód, kocie kino Catflix, poczęstunek, konkursy z filmowymi nagrodami i wiele innych niespodzianek dla całej rodziny.

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, Alfa Centrum Gdańsk – Galeria Alternatywna zaprasza na rodzinny dzień pełen rozmaitych atrakcji, w towarzystwie wyjątkowego gościa specjalnego – Garfielda. Impreza związana jest z premierą nowego filmu animowanego o przygodach rudego kota, która w polskich kinach odbędzie się 31 maja.

Garfield będzie czekał na swoich fanów już w sobotę 25 maja od godziny 11.00 aż do 19.00. Ulubieniec dzieci przybije z nimi symboliczną piątkę i chętnie zapozuje do zdjęć w specjalnych, filmowych aranżacjach. 

Program imprezy został przygotowany tak, by każde dziecko mogło tu znaleźć ulubione zabawy. Miłośnicy aktywnych zajęć będą mogli np. wziąć udział wraz z Garfieldem w zajęciach fitness na specjalnej scenie. Trening na wesoło rozrusza z pewnością nawet największych leniuchów. Ponadto, swoją energię dzieci rozładują na kocim dmuchanym torze przeszkód.

Oprócz aktywnej zabawy na uczestników wydarzenia czekają również spokojniejsze zajęcia, takie jak np. strefa Catflix, czyli tematyczna wersja Netflix’a, w której można będzie obejrzeć zabawne filmy z udziałem kotów, a także wyjątkowa wystawa przedstawiającą historię kociego bohatera. Dodatkowo, znany ze swojego zamiłowania do przekąsek kuchni włoskiej kocur, zaserwuje MiniPIZZĘ Garfielda, dzięki czemu nikt nie opuści galerii z pustym brzuchem.

Nie zabraknie również czegoś dla miłośników rywalizacji. Z myślą o nich Garfield przygotował konkurencje takie jak układanie megapuzzli na czas, quizy oraz inne konkursy z filmowymi nagrodami.

Okazję do zdobycia podarunków będą mieli także fani Alfa Centrum Gdańsk – Galerii Alternatywnej na Facebooku. Odbędzie się tu specjalny, tematyczny konkurs, w którym można będzie wygrać nagrody z garfieldowym motywem.

Wydarzenie będzie świetną okazją do spędzenia rodzinnego dnia, w towarzystwie tego filmowego bohatera oraz przeżycia wielu ciekawych chwil. Udział w imprezie oraz wejście do wszystkich stref zabaw jest bezpłatne.

KONTAKT:

Katarzyna Kostka
tel. 511 369 732
e-mail: kkostka@valkea.com

Źródło informacji: ALFA Centrum Gdańsk 
 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 20.05.2024, 08:30
Źródło informacji ALFA Centrum Gdańsk 
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ