Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Uczestnicy występowali w dwóch kategoriach:
młodsi (klasy IV – VI szkół podstawowych)
oraz starsi (uczniowie kl. VII – VIII).
Po wysłuchaniu wszystkich recytacji komisja konkursowa w składzie: Teresa Wagilewicz, Mariusz Kozłowski i Teresa Kmera postanowiła:
W kategorii młodsi:
Nagroda i awans do etapu powiatowego:
- Leyla Kuliczkowska ze Szkoły Podstawowej w Witoszowie Dolnym;
- Paula Wawrzynkowska ze Szkoły Podstawowej w Mokrzeszowie;
- Antonina Olszewska ze Szkoły Podstawowej w Bystrzycy Górnej;
- Łukasz Popiel ze Szkoły Podstawowej w Lutomi Dolnej.
W kategorii starsi:
Nagroda i awans do etapu powiatowego:
- Martyna Mazurska ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Pszennie;
- Maciej Kaźmierczak ze Szkoły Podstawowej w Witoszowie Dolnym;
- Lena Szyszka ze Szkoły Podstawowej w Bystrzycy Górnej.
Serdeczne gratulacje!
Szczególne podziękowania oraz dyplomy trafiły także do nauczycieli i opiekunów uczniów, którzy włożyli wiele pracy w przygotowania ich do konkursu recytatorskiego.
Laureaci oraz wyróżnieni otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe, wręczone z rąk Teresy Mazurek wójt gminy Świdnica, Marii Jaworskiej dyrektor Gminnego Zespołu Oświaty, Agaty Malik dyrektor Szkoła Podstawowa w Bystrzycy Górnej, oraz przewodniczącego jury Mariusza Kozłowskiego.
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
| Data publikacji | 23.02.2024, 17:27 |
| Źródło informacji | Gmina Świdnica |
| Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
WARSZAWA W BUDOWIE: Starsze miasto - wystawa w Muzeum Woli
Czy Warszawa jest miastem dla osób w każdym wieku? Czy jest gotowa na zmiany demograficzne i społeczeństwo żyjące coraz dłużej? Czy pamiętamy, że temat starości dotyczy każdej i każdego z nas? Wystawa WARSZAWA W BUDOWIE: Starsze miasto jest poświęcona doświadczeniu starzenia się i miejscu osób starszych w życiu miasta. Otwarcie odbyło się 26 września o godz. 18.00 w Muzeum Woli.- 09.12.2025, 11:21
- Kategoria: Ludzie i kultura
- Źródło: Muzeum Warszawy
-
Prawdziwa historia - realne konsekwencje: zaproszenie na zamkniętą konferencję prasową i roboczą projekcję filmu „Chcę więcej” w Katowicach z udziałem twórców i prezydenta miasta Katowice.
Straty szacowane są na 500 mln zł. Zobacz kulisy filmu inspirowanego największym cyberprzekrętem w Polsce.- 08.12.2025, 11:35
- Kategoria: Ludzie i kultura
- Źródło: One Media Group
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ