Newsletter

Gogolin: Zwykli – niezwykli docenieni

11.12.2023, 17:14aktualizacja: 11.12.2023, 17:15

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. UG Gogolin
Fot. UG Gogolin
Po raz siódmy Burmistrz Gogolina Joachim Wojtala przyznał Nagrody i Wyróżnienia „Zwykli Niezwykli” mieszkańcom i organizacjom, które w sposób szczególny wyróżniają się swoją działalnością społeczną. W uroczystej gali udział wziął Poseł na Sejm RP Adam Gomoła, który również pogratulował laureatom pasji, samozaparcia w dążeniu do celu i osiągania szczytów swoich możliwości.

W tym roku przyznanych zostało siedemnaście wyróżnień oraz pięć nagród. Docenienie zostali pasjonaci zaangażowani w krzewienie lokalnego dziedzictwa kulturowego, rozwój sportu, edukacji oraz w pomoc potrzebującym, w tym ratowanie życia i zdrowia ludzkiego.

Uroczysta gala była okazją do podsumowania dotychczasowych wydarzeń i przedsięwzięć, związanych z 800-leciem Gogolina oraz podziękowania członkom Rady programowej ds. obchodów jubileuszu. Nie zabrakło też akcentów artystycznych. Wystąpili: Opolska Dziecięca Orkiestra Dęta pod batutą Rafała Jilga, Marka Śmiecha oraz Andrzeja Weinkopfa; uczestniczki Klubu Aktywności Lokalnej z Kamienia Śląskiego oraz z Odrowąża, solistki Zespołu Gimnastyki Artystycznej MAGIA, mażoretki z Zespołu „ArriVa” oraz Aleksandra Grzywaczyk.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 11.12.2023, 17:14
Źródło informacji UG Gogolin
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii