Newsletter

Hard Rock International rozpoczyna Miesiąc Dumy specjalnym koncertem HALSEY i przekazaniem pamiątek do słynnej kolekcji marki

07.06.2023, 15:47aktualizacja: 07.06.2023, 15:51

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire
PR Newswire
Nominowana do nagród GRAMMY artystka pojawiła się na scenie w lokalu Hard Rock Cafe London Old Park Lane, gdzie Fundacja Hard Rock Heals Foundation przekazała dotację w wysokości 250 000 $ na działania na rzecz społeczności LGBTQIA+.

HOLLYWOOD, Fla., 7 czerwca 2023 r. /PRNewswire/ -- CO: Hard Rock International była gospodarzem prywatnego wydarzenia z udziałem Halsey z okazji rozpoczęcia obchodów Miesiąca Dumy (Pride Month) w Hard Rock Cafe London Old Park Lane, gdzie marka miała swój początek. To wydarzenie VIP obejmowało kameralny występ nominowanej do nagród GRAMMY® zdobywczyni licznych platynowych płyt, tworzącej muzykę wymykającą się klasyfikacjom gatunkowym i znanej również z orędowania na rzecz społeczności LGBTQIA+, jako jej przedstawicielka. Towarzyszyli jej znamienici mówcy i przedstawiciele partnerskich organizacji LGBTQIA+. Z tej okazji, Hard Rock Heals Foundation®, fundacja stanowiąca charytatywny segment działalności Hard Rock przekazała 250 000 $ na rzecz organizacji Human Rights Campaign i Outright International w ramach wsparcia i służby na rzecz społeczności LGBTQIA+.

Podczas wydarzenia Halsey również przekazała kilka pamiątek do słynnej kolekcji Hard Rock, w której obecnie znajduje się ponad 87 000 eksponatów. Przedmioty stanowiące wkład Halsey do kolekcji to:

  • Biało-pomarańczowa bluza z dwuczęściowym kostiumem, które Halsey zakładała każdego wieczoru podczas jej Światowego Tournée „Hopeless Fountain Kingdom” 2017-18 obejmującego koncerty w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie, Azji i Oceanii.
  • Gitara akustyczna Gibson J-45 Tobacco Burst, na której Halsey grała podczas wykonania piosenki "Finally // Beautiful Stranger” w programie Saturday Night Live 26 stycznia 2020 r. Podczas wydarzenia VIP, które odbyło się 3 czerwca 2023 r., Halsey osobiście napisała wiadomość z podziękowaniami dla Hard Rock, dodając rysunek na gitarze.

KIEDY: 3 czerwca 2023 r.

GDZIE: Hard Rock Cafe London Old Park Lane - 150 Old Park Lane, London W1K 1QZ

MATERIAŁY WIZUALNE: Kameralny występ Halsey z zespołem smyczkowym i przekazanie pamiątek w Hard Rock Cafe London Old Park Lane; dwie koszulki ze wspólnej edycji Hard Rock x Halsey Signature Series Pride Edition - zdjęcia dostępne są TUTAJ.

Halsey, która sama zalicza się do społeczności queer, zaprojektowała dwie koszulki ze wspólnej edycji Hard Rock x Halsey Signature Series Pride Edition, które są już dostępne w sprzedaży internetowej i w sklepach Rock Shops®. Część wpływów ze sprzedaży w ramach kolekcji 2023 Pride zasili organizacje Human Rights Campaign i Outright International oraz lokalne organizacje działające na rzecz społeczności LGBTQIA+.

Szczegółowe informacje na temat wydarzeń, partnerstw i wsparcia społeczności LGBTQIA+ i różnorodności w ramach kampanii 2023 Pride firmy Hard Rock International znajdują się tutaj.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2094508/HRH_EVENT_HALSEY_new.jpg 
Logo - https://mma.prnewswire.com/media/753406/HRBrand_BLACK_2010_24_16_ID_314f48f4d594_Logo.jpg 

Źródło: Hard Rock International

KONTAKT:
Jonathan Goldman
e-mail: JGoldman@Golin.com 

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 07.06.2023, 15:47
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii