Newsletter

Ludzie i kultura

„Harry Potter: Puzzles & Spells” - stworzona przez firmę Zynga magiczna gra mobilna typu „trzy w rzędzie” - obchodzi pierwszą rocznicę

21.09.2021, 18:12aktualizacja: 21.09.2021, 18:37

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Business Wire/Zynga
Business Wire/Zynga
Z tej okazji graczy czeka tydzień niespodzianek i specjalnych wydarzeń.

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)—spółka Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA), światowy lider w dziedzinie interaktywnej rozrywki, ogłosiła dzisiaj rozpoczęcie tygodniowych obchodów pierwszej rocznicy jej magicznej gry mobilnej typu „trzy w rzędzie” - „Harry Potter: Puzzles & Spells”. Już od dzisiaj udział w nich mogą wziąć fani na całym świecie, korzystając z przygotowanych specjalnie na tę okazję prezentów, loterii i nowych treści udostępnianych w grze przez kolejnych siedem dni.

Wiadomość zawiera materiały multimedialne. Pełna wersja dostępna jest tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20210921005079/en/.

Od czasu premiery we wrześniu 2020 r. gra „Harry Potter: Puzzles & Spells” nieustannie zachwyca fanów układankami i rozgrywką w autentycznym świecie magii. Na graczy czeka 2 tys. poziomów pełnych zabawy i emocji układanek osadzonych w realiach Hogwartu, w tym nowe treści i wydarzenia. Z okazji pierwszej rocznicy Zynga opublikowała świeży trailer pokazujący atrakcje czekające na graczy.

„Jesteśmy niezmiernie dumni z odbioru i pochwał, z jakimi spotkała się gra >>Harry Potter: Puzzles & Spells<<, ale jeszcze bardziej schlebia nam i inspiruje nas liczna rzesza graczy, którzy wyruszyli z nami w tę podróż - powiedział Yaron Leyvand, wiceprezes wykonawczy ds. gier w Zynga. - Cieszymy się bardzo, że możemy świętować ten kamień milowy z naszymi fanami i liczymy na otwarcie wspólnie z nimi nowego rozdziału w grze”.

Już w tym tygodniu rozpocznie się nowe wydarzenie inspirowane pamiętnymi urodzinami Dudleya Dursleya w Zoo w Londynie, podczas którego gracze będą zbierać na planszy „prezenty”, za które otrzymają specjalne skrzynie. Nie zabraknie znanego wątku z wężem - ułożenie elementów obok tajemniczych pudełek na planszy spowoduje uwolnienie ukrywającego się w nich pytona. Od 23 września gracze będą mogli wziąć udział w cenionej tradycji związanej z domami Hogwartu, rozwiązując łamigłówki i zyskując punkty dla reprezentowanych przez nich domów - wyniki prezentowane będą na światowej tablicy liderów. W okresie od 22 do 24 września osoby, które zalogują się do gry, otrzymają specjalny rocznicowy prezent.

Podczas rocznicowego tygodnia odwiedzający profile „Harry Potter: Puzzles & Spells” na Twitterze, Facebooku i Instagramie będą zachęcani do dzielenia się ulubionymi wspomnieniami, korzystając z hasztagu #PuzzlesAndSpellsAnniversary. Wybrana losowo zostanie trójka graczy, którzy otrzymają rocznicowy zestaw nagród pełnych waluty, przedmiotów, pakietów doładowań i wiele innych atrakcji.

W „Harry Potter: Puzzles & Spells” gracze uczestniczą w przygodzie z zagadkami typu „trzy w rzędzie” pełnej czarów, humoru, kolorów i postaci z serii „Harry Potter”. W produkcji zastosowano oprawę muzyczną i głosy aktorów z oryginalnych filmów o Harrym Potterze, zapraszając graczy w autentyczną, mobilną podróż z Harrym po świecie czarów. Zdobywając czary i specjalne doładowania, gracze rozwiązują układanki „trzy w rzędzie” na planszy pełnej podskakujących Czekoladowych Żab i trzepoczących Skrzydlatych Kluczy oraz toczą rywalizację z czarodziejskimi szachami i innymi niespodziewanymi przeszkodami i obiektami. Aby oddać ducha koleżeństwa i towarzyskiej rywalizacji w Hogwarcie, w grze zapewniono możliwość tworzenia wspólnie z innymi fanami klubów lub przyłączania się do nich w celu nawiązywania znajomości, wspólnego opracowywania strategii rozwiązywania układanek, dzielenia się swoimi doświadczeniami i rywalizowania o trofea w ekskluzywnych Wydarzeniach Klubowych.

„Gra Harry Potter: Puzzles & Spells” dostępna jest na całym świecie na urządzenia mobilne z systemami operacyjnymi iOS i Android, a także na urządzeniach Amazon Kindle i Facebooku. Aby zdobyć więcej informacji na temat gry i porozmawiać z innymi fanami, odwiedź profil na Facebooku, Instagramie i Twitterze oraz stronę internetową pod adresem www.harrypotterpuzzlesandspells.com.

Dodatkowe materiały udostępniono pod adresem: https://www.dropbox.com/sh/haxo6yr1pvx8txl/AAACWl5QigRsekaDgzelwXyVa?dl=0.

Zynga

Zynga jest światowym liderem w dziedzinie interaktywnej rozrywki, którego misją jest zbliżanie do siebie ludzi z całego świata za pośrednictwem gier. Jej produkcje mają ogromny zasięg obejmujący ponad 175 państw i regionów. Firma posiada bogaty dorobek popularnych gier mobilnych, które ściągnięto już ponad 4 mld razy, w tym takie tytuły jak „CSR Racing™”, „Empires & Puzzles™”, „Hair Challenge™”, „Harry Potter: Puzzles & Spells™”, „High Heels!™”, „Merge Dragons!™”, „Merge Magic!™”, „Queen Bee™”, „Toon Blast™”, „Toy Blast™”, „Words With Friends™” czy „Zynga Poker™”. Niedawno firma stała się właścicielem Chartboost - czołowej platformy reklamowej i monetyzacyjnej, która zapewnia nowe możliwości w zakresie automatycznego systemu zakupu i sprzedaży przestrzeni reklamowej oraz skalowania zysków. Założona w 2007 r. spółka Zynga ma siedzibę w Kalifornii, a także oddziały na terenie Ameryki Północnej, Europy i Azji. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.zynga.com, profilach społecznościowych na Twitterze, Instagramie i Facebooku, a także na blogu Zyngi.

Warner Bros. Games

Studio Warner Bros. Games, oddział Warner Bros. Home Entertainment, Inc., jest czołowym światowym wydawcą, producentem, licencjodawcą i dystrybutorem treści rozrywkowych na platformach interaktywnych, w tym na konsole, urządzenia przenośne, mobilne i gry na PC zarówno w zakresie projektów własnych, jak i innych producentów. Więcej informacji na temat Warner Bros. Games można znaleźć na stronie https://www.wbgames.com/.

Portkey Games

Portkey Games, podmiot należący do Warner Bros. Interactive Entertainment, to wytwórnia zajmująca się opracowywaniem gier osadzonych w Świecie Magii, których inspiracją są powieści autorstwa J. K. Rowling. Portkey Games umożliwia graczom decydowanie o misjach i przygodach, które spotkają ich postać w Świecie Magii, pozwalając na dokonywanie odkryć i przeżywanie wyjątkowych doznań. Wytwórnia Portkey Games otwiera przed graczami nowe możliwości eksplorowania Świata Magii i przeżywania w nim własnych magicznych przygód.

WIZARDING WORLD, HARRY POTTER Prawa do publikowania © J.K. Rowling. HARRY POTTER: Postaci, nazwy i powiązane oznaczenia HARRY POTTER: PUZZLES & SPELLS, PORTKEY GAMES, WIZARDING WORLD i HARRY POTTER © i ™ Warner Bros. Entertainment Inc. ™ Zynga Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

GODŁO WB: ™ & © Warner Bros. Entertainment Inc. (s21).

Regulamin loterii

* Bez wymogu kupna - nie zwiększy ono szans na wygraną. W loterii mogą brać udział mieszkańcy Stanów Zjednoczonych w wieku od 18 lat. 9/22/21-9/29/21 PT. Loteria podlega oficjalnemu regulaminowi dostępnemu na stronie https://zynga.social/HPM3Anniversary; zawarto w nim informacje dotyczące szans, nagród i ograniczeń. Oferta nieważna w miejscach, w których przepisy zakazują organizowania loterii. Sponsor: Zynga.

Wypowiedzi prognozujące

W niniejszym komunikacie zawarto wypowiedzi prognozujące dotyczące m.in. elementów gry oraz ograniczonych czasowo wydarzeń i promocji dotyczących „Harry Potter: Puzzles & Spells”. W wypowiedziach prognozujących często pojawiają się słowa „przewidywania”, „prognozowany”, „planowany”, „zamierza”, „będzie”, „spodziewany”, „uważa”, „cel”, „oczekuje” oraz stwierdzenia w czasie przyszłym. Pomyślne osiągnięcie celów objętych takimi wypowiedziami prognozującymi wiąże się z przyjęciem określonych założeń i jest obarczone istotnymi czynnikami ryzyka i niepewności. Nie należy przywiązywać nadmiernej wagi do wypowiedzi prognozujących, ponieważ opierają się one na informacjach dostępnych dla firmy w dniu ich formułowania. Spółka nie ma obowiązku aktualizacji takich wypowiedzi. Więcej informacji i szczegółów na temat ryzyka, niepewności i założeń można znaleźć w jej publicznych wnioskach składanych w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd („SEC”), których kopie można uzyskać na stronie internetowej poświęconej relacjom z inwestorami: http://investor.zynga.com lub na stronie SEC www.sec.gov.

Wersja źródłowa na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210921005079/en/.

Źródło: Zynga

KONTAKT:

Dana Whitney

e-mail: dwhitney@zynga.com

-

Alexa Grandolfo

e-mail: agrandolfo@zynga.com

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 21.09.2021, 18:12
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ