Newsletter

Jarocin: Dary dla Aleksandrii

20.02.2023, 14:56aktualizacja: 20.02.2023, 14:57

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. UM Jarocin
Fot. UM Jarocin
Dary od gminy Jarocin w postaci generatorów wyruszyły w drogę na Ukrainę. Trafią do zaprzyjaźnionej z nami Aleksandrii.

30 generatorów ma pomóc mieszkańcom partnerskiej gminy w trudnych, wojennych czasach. Pod koniec stycznia w Jarocin Sport odbyło się oficjalne przekazanie darów. W spotkaniu uczestniczyli m.in. burmistrz Jarocina Adam Pawlicki oraz były mer Aleksandrii Stepan Tsapiuk.

Burmistrz Jarocina wyraził chęć kontynuowania pomocy. Przypomniał również, że Ukraina niejednokrotnie mogła liczyć na pomoc naszego miasta i mieszkańców naszej gminy.

24 lutego minie rok od inwazji Rosji na Ukrainę. Od tego czasu gmina Jarocin wielokrotnie i w różny sposób pomagała obywatelom Ukrainy.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 20.02.2023, 14:56
Źródło informacji UM Jarocin
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.