Newsletter

Kancelaria Prezydenta: okresowe akredytacje prasowe na 2017 rok (komunikat)

09.01.2017, 16:11aktualizacja: 09.01.2017, 16:11

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- Kancelaria Prezydenta informuje:

Biuro Prasowe Kancelarii Prezydenta RP rozpoczyna proces przyznawania okresowych akredytacji prasowych na rok 2017 dla dziennikarzy, fotoreporterów oraz operatorów obrazu i dźwięku, którzy zajmują się stałym relacjonowaniem i dokumentowaniem wydarzeń, mających miejsce w Pałacu Prezydenckim i w Belwederze.

W celu uzyskania okresowej akredytacji prasowej należy wypełnić dołączony wniosek o jej wydanie i złożyć go w Biurze Prasowym KPRP do 17 stycznia 2017 r. Do wniosku, opatrzonego pieczęcią redakcji oraz pieczęcią i podpisem redaktora naczelnego, należy dołączyć aktualne zdjęcie oraz skan (lub kserokopię) ważnej legitymacji prasowej.

Biuro Prasowe KPRP zastrzega sobie prawo do odmowy udzielenia akredytacji. O terminie odbioru okresowych akredytacji prasowych na 2017 rok Biuro Prasowe KPRP poinformuje w osobnym komunikacie.

Okresowe akredytacje prasowe wydane na rok 2016 tracą ważność 31 stycznia 2017.

Informacji nt. procesu przyznawania okresowych akredytacji prasowych udziela Biuro Prasowe KPRP, Sekretariat BP tel. 22 695 10 69, 22 695 10 70 , e-mail: bp@prezydent.pl

Stale aktualizowane zapowiedzi, formularze akredytacyjne online, a także możliwość założenia konta dla dziennikarzy w dziale "Dla mediów" portalu www.prezydent.pl.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść. (PAP)

kom/ tnt/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 09.01.2017, 16:11
Źródło informacji Kancelaria Prezydenta
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.