Newsletter

Koncert na rzecz Amnesty International

06.12.2021, 09:00aktualizacja: 06.12.2021, 11:42

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

MagnifiCo Marketing&PR Consultants - Karin Ann (1)
MagnifiCo Marketing&PR Consultants - Karin Ann (1)
Już niebawem, 8 grudnia 2021 r. w Pradze, swój pierwszy koncert zagra słowacka artystka Karin Ann, którą polska publiczność miała okazję odkrywać podczas letniego tournée Sanah. Cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na działalność statutową Amnesty International. Koncert będzie można zobaczyć LIVE na kanale YouTube artystki.

Karin Ann została okrzyknięta Odkryciem Roku 2021 w Czechach i na Słowacji. Obok Elettry Lamborghini, Niny Kraviz, czy znanej wszystkim Darii Zawiałow jest twarzą listy Spotify EQUAL. Obecnie pracuje nad kolejnym singlem. Najnowsza piosenka, która właśnie niedawno miała swoją światową premierę zatytułowana „we’re friends, right?” mówi o tym, czy przyjaźń może przerodzić się w szczęśliwy związek. Wideo do piosenki powstało we Włoszech a autorem jest Simone Bozelli znany ze współpracy z Maneskin.
 
8 grudnia o godzinie 19:50 w klubie Futurum Music Bar, mieszczącym się w samym sercu czeskiej Pragi, Karin Ann zagra swój pierwszy koncert. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony będzie na działalność statutową organizacji Amnesty International, która walczy o prawa człowieka na całym świecie oraz między innymi o prawa kobiet w Polsce. 

„Jestem bardzo związana z polską publicznością, dlatego zapraszam serdecznie wszystkich, którzy nie mogą wybrać się na koncert do Pragi, aby byli ze mną online. Zaśpiewam utwory z mojej pierwszej EPki >>lonely together<< oraz nowe piosenki, które znajdą się na drugim albumie - mówi Karin Ann. - Będę bardzo wdzięczna za wsparcie okazane organizacji Amnesty International” – dodaje artystka.

Koncert będzie można nieodpłatnie zobaczyć na żywo 8 grudnia 2021 r. na kanale https://youtu.be/DN6Cy3uQ6ns od godziny 19.45. Ci, którzy chcieliby wesprzeć Amnesty International, będą mogli kupić wirtualne bilety o równowartości: 2, 5 i 20 euro.

KONTAKT:
Anna Opończewska
e-mail anna.oponczewska@magnifico.com.pl 
tel. kom. +48 605 286 749

Źródło informacji: MagnifiCo Marketing&PR Consultants

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 06.12.2021, 09:00
Źródło informacji MagnifiCo Marketing&PR Consultants
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ