Newsletter

Koncerty Louisa Tomlinsona uratowane przez Going. i Winiary Bookings

24.08.2023, 09:14aktualizacja: 24.08.2023, 09:19

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Archiwum Louisa Tomlinsona
Archiwum Louisa Tomlinsona
Po odwołaniu Fest Festivalu pod znakiem zapytania stanęły inne imprezy, które planował jego organizator, czyli Follow The Step. Ku radości fanów udało się oficjalnie przejąć organizację jednego z większych projektów - koncerty Louisa Tomlinsona dzięki połączonym siłom Going i Winiary Bookings w kooperacji z agentem artysty.

Przejęcie organizacji, to z formalnego punktu widzenia, cesja umowy. Prawa i obowiązki związane z organizacją koncertów Louisa Tomlinsona wzięły na siebie inne podmioty - dotyczy to również obsługi już zakupionych biletów.

„Po odwołaniu Festa, przyjrzeliśmy się bardzo dokładnie wszystkim imprezom, które planował Follow The Step. Dzięki wzmożonym pracom i naszym nakładom finansowym udało się wespół z Winiary Bookings i managementem Louisa Tomlinsona oficjalnie przejąć organizację jego koncertów w Polsce. Bilety dotychczas sprzedane zachowują ważność, a my z nowymi organizatorami, z którymi pracujemy od lat, rozpoczęliśmy sprzedaż ostatniej puli wejściówek” - wyjaśnia Anna Maria Żurek - COO Going.

Koncerty angielskiego piosenkarza odbędą się 10 września w krakowskiej Tauron Arenie i dzień później, w Atlas Arenie w Łodzi. Spora część biletów na koncerty Louisa Tomlinsona sprzedała się już kilka miesięcy temu. Występy gwiazdora brytyjskiej One Direction chcą zobaczyć tysiące osób.

„Znamy i pracujemy z Going. wiele lat. Wspólnie zrealizowaliśmy z powodzeniem wiele imprez. Jesteśmy w mocno dynamicznym punkcie rozwoju agencji i mamy ambicje mocnego zaznaczenia naszych operacyjnych możliwości. Koncerty Louisa to świetna ku temu okazja, a współpraca z Going. niech będzie dowodem naszego wzajemnego zaufania, potwierdzającego długie i partnerskie relacje biznesowe pomiędzy naszymi firmami” - mówi Bartosz Stobiński z Winiary Bookings.

Porozumienie pomiędzy Going., Winiary Bookings i agentem artysty daje pewność, że obydwa koncerty w Polsce na pewno się odbędą. Pierwotnie organizatorem koncertów miała być firma Follow The Step sp. z o. o., odpowiedzialna za odwołanie Fest Festivalu. Dziś już jest pewne, że jej problemy nie zakłócą koncertów Louisa Tomlinsona.

„Włożyliśmy wiele wysiłku, by przejąć organizację obu muzycznych wieczorów. Wciąż monitorujemy i skupiamy się na wielu innych imprezach, które produkuje Follow The Step, aby nie doszło do powtórki z Chorzowa. Czekamy na ostatnie podpisy, by oficjalnie ogłosić kolejne przejęte wydarzenia. Szczegóły przedstawimy już wkrótce” - dodaje Żurek.

Louis Tomlinson to jeden z członków legendarnego One Direction. Ma na swoim koncie dwa solowe albumy - wydany w 2020 roku „Wells” i „Faith the Future” sprzed roku.

Więcej informacji udziela Anna Maria Żurek - COO Going anna.maria.zurek@goingapp.pl.

Going. to wiodąca aplikacja i przewodnik kulturalny. Agreguje najlepsze wydarzenia i interesujące miejsca do spędzania wolnego czasu. Oferuje kompleksowe rozwiązania i możliwość szerokiego dotarcia do klientów. Z Going. oferta kulturalna i rozrywkowa miasta jest zawsze na wyciągnięcie ręki.

Going. jest jedyną firmą w branży oferującą nowoczesne i w pełni zintegrowane rozwiązania w zakresie sprzedaży biletów i promocji wydarzeń. Każdego dnia sprzedaje ponad 4800 biletów, a co miesiąc ma 2,5 mln odsłon na stronie. Przez stronę i aplikację w łatwy sposób kupisz bilety na ponad 3800 koncertów, imprez kulturalnych oraz wydarzeń.

Kiedy inni po prostu informują o swoich wydarzeniach, Going. stawia na rozrywkę i zaangażowanie, realizując cele promocyjne w lekkiej, bliskiej odbiorcy formule. Zawsze z entuzjazmem relacjonuje to, co się dzieje w mieście.

WAŻNE LINKI:

  • EVENTY Facebook

- Kraków: https://facebook.com/events/s/louis-tomlinson-10-wrzesnia-20/478523640882089/ 

- Łódź: https://facebook.com/events/s/louis-tomlinson-11-wrzesnia-20/2015370771985919/ 

  • EVENTY Going.

- zbiorczo: https://goingapp.pl/artysta/louis-tomlinson 

- Kraków: https://goingapp.pl/wydarzenie/louis-tomlinson-krakow-2/wrzesien-2023 

- Łódź: https://goingapp.pl/wydarzenie/louis-tomlinson-lodz-wb/wrzesien-2023 

Źródło informacji: Going.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 24.08.2023, 09:14
Źródło informacji Going.
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii