Newsletter

Ludzie i kultura

Konferencja: „Aktywność fizyczna dzieci i młodzieży w dobie pandemii”

14.10.2021, 14:10aktualizacja: 14.10.2021, 14:10

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 14.10.2021, godz. 10:00

Prezentacja wyników projektu pt. „Aktywność fizyczna dzieci i młodzieży w dobie pandemii”, zrealizowanego przez IBRiS we współpracy z Fundacją LOTTO im. Haliny Konopackiej. To druga edycja projektu zrealizowanego na przełomie 2019 r. i 2020 r., dotyczącego aktywności fizycznej młodych Polaków.

Obecna odsłona skupia się przede wszystkim na zmianach w zachowaniu proaktywnym dzieci i młodzieży ze względu na trwającą pandemię choroby COVID-19. Trzonem projektu było badanie, którego celem było określenie aktualnego poziomu aktywności oraz wpływ pandemii na aktywność fizyczną dzieci i młodzieży, również z perspektywy rodziców i nauczycieli.

Źródło informacji: Fundacja Instytut Badań Rynkowych i Społecznych IBRiS

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 14.10.2021, 14:10
Źródło informacji Fundacja Instytut Badań Rynkowych i Społecznych IBRiS
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ