Newsletter

Konferencja „Betlejem w Polsce 2021/2022”

20.12.2021, 16:11aktualizacja: 20.12.2021, 16:21

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 20.12.2021, godz. 14.00

W poniedziałek odbyła się konferencja prasowa online pt. „Betlejem w Polsce 2021/2022”, podczas której zabrzmiały najpiękniejsze kolędy - nie jak dotychczas „ze wszystkich stron świata”, ale z Polski.

Wybitni artyści, wśród nich Marek Piekarczyk, Maciej Balcar, Marcin Styczeń, Bartas Szymoniak, Marika, Gabi Gąsior, Magda Anioł, Viola Brzezińska, Arkadio oraz chór DeocentryCity, zaśpiewali polskie kolędy w nowych, oryginalnych aranżacjach.

Źródło informacji: Target Sound s.c.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 20.12.2021, 16:11
Źródło informacji Target Sound s.c.
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.