Newsletter

Konferencja prasowa dotycząca projektu „Stacja Kultura”

11.08.2023, 14:25aktualizacja: 11.08.2023, 14:28

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP - kadr z filmu
PAP - kadr z filmu
Termin konferencji: 10.08.2023, godz. 14:00

Konferencja prasowa dotycząca projektu „Stacja Kultura” organizowana przez Fundację Chaber. Podczas konferencji zostały zaprezentowane m.in. prace plastyczne przygotowane przez studentów Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie i Katowicach oraz uczniów szkół artystycznych z Radomia i Częstochowy, a także miejsca ich ekspozycji w ważnych punktach komunikacyjnych w południowej i centralnej Polsce.

Źródło informacji: Fundacja Chaber

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 11.08.2023, 14:25
Źródło informacji Fundacja Chaber
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ