Newsletter

Konferencja prasowa: "Ratujmy polską kulturę! Prezentacja „Pakietu dla Kultury”

21.10.2020, 13:27aktualizacja: 21.10.2020, 16:41

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

21.10.2020, godz. 10:00

Podczas konferencji zostały zaprezentowane kluczowe postulaty twórców, które mają systemowo wesprzeć polską kulturę – także w czasie pandemii. Uczestnicy: Redbad Klynstra (aktor, reżyser i prezenter telewizyjny), Anna Karwan (piosenkarka), Zygmunt Miłoszewski (pisarz i publicysta),  Ilona Łepkowska (scenarzystka i producenta filmowa) oraz Joanna Kos-Krauze (reżyserka i scenarzystka).

Prowadzący był: Marek Hojda (dyrektor Music Export Poland)

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 21.10.2020, 13:27
Źródło informacji Stowarzyszenie „Razem dla Kultury”
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii