Newsletter

Legnica: Zapraszamy na koncert uczniów klas muzycznych

14.05.2024, 09:48aktualizacja: 14.05.2024, 09:49

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. plakat
Fot. plakat
Muzeum Miedzi zaprasza na ostatni w tym roku szkolnym koncert z cyklu „Wtorek Muzyczny”, który odbędzie się we wtorek 14 maja o godz. 17.00 w Akademii Rycerskiej.

Podczas koncertu wystąpią uczniowie klas wieńczących edukację w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej oraz Szkole Muzycznej II stopnia, którzy obecnie przygotowują się do egzaminów dyplomowych z instrumentów głównych, pozwalających na uzyskanie średniego wykształcenia muzycznego i zdobycie tytułu zawodowego - muzyk instrumentalista.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 14.05.2024, 09:48
Źródło informacji UM Legnica
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii