Newsletter

Ludzie i kultura

Luminary udostępnia nowy kanał abonamentowy w podcastach Apple

16.06.2021, 14:21aktualizacja: 16.06.2021, 14:27

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Wszystkie oryginalne podcasty Luminary są obecnie dostępne na całym świecie dla słuchaczy Apple Podcasts.

NOWY JORK --(BUSINESS WIRE)-- Luminary, sieć podcastów abonamentowych, uruchomiła dziś nowy kanał w Apple Podcasts, dzięki czemu wszystkie własne utwory Luminary są powszechnie dostępne dla słuchaczy Apple Podcasts w ponad 170 krajach.

„Jesteśmy podekscytowani nawiązaniem współpracy z twórcą podcastów - Apple, co pozwoli nam udostępnić nasze oryginalne treści milionom słuchaczy na całym świecie” – powiedział Simon Sutton, dyrektor generalny Luminary.

„Powołując do życia Luminary, głęboko wierzyliśmy, że wspieranie subskrypcji treści podcastów typu premium jest niezwykle ważne zarówno dla słuchaczy, jak i twórców. Dystrybucja naszych treści w serwisie Apple Podcasts to decydujący krok w realizacji naszej wizji” – powiedział Matt Sacks, współzałożyciel i prezes zarządu Luminary.

Kanał Luminary to ponad 30 podcastów Luminary Original, w tym „Under the Skin” z Russellem Brandem, „Snap Judgment Presents: Spooked”, „The C-Word” z Leną Dunham oraz „Leon Neyfakh’s Fiasco”.

Kanał Luminary oferuje również dostęp do nowego programu „The Midnight Miracle”, którego twórcami są Talib Kweli, Yasiin Bey i Dave Chappelle. W maju rozpoczęto emisję odcinków „The Midnight Miracle”, która będzie kontynuowana przez cały rok, z letnią przerwą. W najbliższych tygodniach Luminary udostępni nowe programy i sezony z m.in. Russellem Brandem, Karamo Brown, Leną Dunham i Leonem Neyfakh.

Wszystkie podcasty Luminary Original będą nadal dostępne dla subskrybentów w aplikacji Luminary w 12 krajach, w których jest ona obecnie dostępna. Wraz z uruchomieniem na Apple, wszystkie utwory Luminary są również udostępnione na kanale Luminary w Apple Podcasts w ponad 170 krajach.

Ceny w USA to 4,99 USD miesięcznie po upływie siedmiu dni bezpłatnego okresu próbnego, lub 34,99 USD rocznie - lub około 2,99 USD miesięcznie - po upływie siedmiu dni darmowej wersji próbnej. Ceny na rynkach międzynarodowych są zbliżone do cen w USA.

Luminary

Luminary jest siecią podcastów subskrypcyjnych z wielokrotnie nagradzaną ofertą oryginalnych programów, których nie można znaleźć nigdzie indziej. Subskrybenci mają nieograniczony dostęp do szerokiego zestawu oryginalnych utworów Luminary, w których występują znani twórcy, przedstawiciele różnorodnych środowisk, a także ciekawych historii opowiedzianych z nowej perspektywy. Oryginalne materiały Luminary można znaleźć za pośrednictwem aplikacji Luminary dostępnej na iOS, Androida i stronie internetowej, a teraz są dostępne na kanale Luminary w Apple Podcasts.

Luminary została założona przez Matta Sacksa w 2018 roku przy wsparciu NEA. Kierując się zamiłowaniem do podcastów, firma zapewnia wyjątkowe wrażenia płynące z podcastów zarówno dla słuchaczy, jak i twórców.

Więcej informacji o Luminary można znaleźć na stronie newsroom.luminarypodcasts.com oraz obserwując @hearluminary.

Wersja źródłowa na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210615006125/en/

Źródło: Luminary

KONTAKT:

Kontakt dla mediów:

Liz Biber, The Lede Company

Sarah Rothman, The Lede Company

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 16.06.2021, 14:21
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ