Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Ekskluzywna premiera filmu odbędzie się 22 listopada o 19:00 w warszawskiej Kinotece. Seansowi będą towarzyszyć brazylijskie klimaty i wspomnienia z Rio, którymi podzieli się sama bohaterka filmu. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie można wygrać biorąc udział w konkursie fotograficznym prowadzonym na oficjalnych profilach Facebook i Instagram firmy KROSS. Konkurs rozpoczyna się dzisiaj i kończy 16 listopada, ilość wejściówek jest bardzo ograniczona.
Po warszawskiej premierze Maja Włoszczowska i "Road 2 Rio" ruszą w tour po Polsce. W ramach tego przewidziane są cztery otwarte pokazy, podczas których będzie można spotkać się osobiście z zawodniczką. Bilety są już dostępne we wszystkich kinach w kasach lub sprzedaży online.
Kina i harmonogram pokazów:
29.11.2016: Warszawa, Kinoteka, godz.19:00,
01.12.2016: Wrocław, Nowe Horyzonty, godz.19:00,
02.12.2016: Kraków, Kijów.Centrum , godz.19:00,
05.12.2016: Trójmiasto, Gdyńskie Centrum Filmowe, godz.19:00.
Więcej na temat konkursu oraz premiery: https://www.facebook.com/events/215747348862511/
Zwiastun filmu można obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=umWAP3uvaWM
Więcej na temat zawodniczki: http://www.krossracingteam.pl/
Więcej na temat firmy Kross: www.kross.pl
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
| Data publikacji | 09.11.2016, 17:40 |
| Źródło informacji | Kross |
| Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
70 lat Totalizatora Sportowego: jubileuszowy mural oraz nagrody dla zwycięzców konkursu na plakat PAP
Symboliczne odsłonięcie muralu projektu malarza Tytusa Brzozowskiego na warszawskiej Pradze oraz nagrody i wyróżnienia w konkursie na plakat z okazji 70-lecia Totalizatora Sportowego uświetniły jubileusz największego w Polsce mecenasa sportu i kultury. „Chcemy współtworzyć z Polkami i Polakami aktywne społeczeństwo w każdym wymiarze, również kulturalnym” - mówiła Beata Stelmach, prezes zarządu Totalizatora Sportowego.- 11.02.2026, 11:05
- Kategoria: Ludzie i kultura
- Źródło: PAP MediaRoom
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ