Newsletter

Miłośnicy wirtualnej rozrywki oszczędzają pieniądze dzięki Łowcom Gier

16.03.2023, 14:46aktualizacja: 16.03.2023, 14:49

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Łowcy Gier
Łowcy Gier
Łowcy Gier to serwis poświęcony szeroko rozumianej rozrywce gamingowej, w szczególności informujący o aktualnych ofertach, promocjach i okazjach cenowych. Co jednak wyróżnia portal od innych tego typu serwisów, to fakt, że stanowi swoisty agregator ofert wielorakich sklepów i platform gamingowych. W jednym miejscu gromadzi wszystkie najlepsze okazje cenowe dotyczące poszukiwanych tytułów. Dzięki temu fani produkcji stworzonych z myślą o komputerach osobistych, smartfonach, tabletach, konsolach stacjonarnych oraz handheldach nie tylko pozostają na bieżąco ze wszystkimi nowinkami ze świata gier, ale znajdują konkretne informacje gdzie i kiedy mogą zakupić wyczekiwane przez siebie tytuły w jak najkorzystniejszej cenie.

Pomysł na portal „Łowcy Gier” zrodził się w głowie ich twórców dekadę temu. Sami założyciele są zapalonymi graczami, którzy dobrze wiedzą czym interesują się miłośnicy wirtualnej zabawy, jakich informacji poszukują. Twórcy portalu skutecznie dostarczają poszukiwanych ciekawostek, ale główną osią portalu jest prezentowanie świetnych okazji na zakup bądź przetestowanie gry. Dostrzegli niszę w kwestii zbierania legalnych, sprawdzonych źródeł atrakcyjnych ofert cenowych i postanowili ją zapełnić. W czasach, gdy triumfy święciły głównie pudełkowe gry komputerowe, śledzenie najnowszych doniesień na ich temat czy wyszukiwanie promocji było dużo łatwiejsze, ponieważ rynek branżowy nie był tak rozbudowany. Dzisiaj, kiedy gracze mają do wyboru gry na Xbox czy inne konsole, i to zarówno w wersji pudełkowej, jak i cyfrowej, mnogość ofert jest imponująca. Na portalu można więc znaleźć nie tylko odnośniki do promocji na standardowe gry PC, ale też oferty rozrywki konsolowej, bardzo zróżnicowanej gatunkowo - od akcji, przez strategię, przygodę, po symulację czy MMO. Oprócz oficjalnych promocji portal umożliwia też wymianę wewnętrzną między użytkownikami. Dotyczy to gier oraz zawartości dodatkowej, jak DLC, skiny itp. Z kolei, jeśli tylko pojawiają się bezpłatne dodatki do pobrania z platform, takich jak Steam czy Xbox Store, użytkownicy znajdą takie newsy na stronie.

Łowcy Gier piszą również o sprzęcie - specyfikacjach technicznych, polskich premierach oraz cenach. Aby cieszyć się rozrywką, jaką niosą ze sobą np. gry na PS5, trzeba posiadać odpowiedni sprzęt, a ten występuje w wielu wersjach, np. z napędem lub bez. Dzięki omówieniu poszczególnych różnic i wrażeń z użytkowania sprzętów, gracze mogą wybrać optymalną dla swoich potrzeb serię sprzętową i tym samym dobrze wydać swoje pieniądze, bez przepłacania.

Użytkownicy portalu, dzięki najświeższym informacjom mogą cieszyć się zakupem gry po niższej cenie, a czasem nawet zdobyć interesujące tytuły czy dodatki za darmo. Mogą mieć też pewność, że podawane na portalu informacje są w pełni sprawdzone. Odnośniki są rewidowane - nie ma tam danych wątpliwej jakości, ryzykownych, a pojawiająca się w ofertach dystrybucja jest w pełni legalna. Wiarygodność to bowiem jedna z najważniejszych wartości dla twórców strony. Dzielą się więc oni promocjami pochodzącymi wyłącznie ze źródeł sprawdzonych.

Wszystkich zainteresowanych treściami gamingowymi, ale przede wszystkim promocjami na wszelkiego rodzaju gry i dodatki, Łowcy Gier zapraszają na swoją stronę: https://lowcygier.pl/.

Źródło informacji: Łowcy Gier

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 16.03.2023, 14:46
Źródło informacji Łowcy Gier
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii