Newsletter

Ludzie i kultura

MKiDN: Wydarzenia kulturalne pozostają z 25 proc. widownią (komunikat)(korekta)

15.10.2020, 19:33aktualizacja: 16.10.2020, 08:12

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- MKiDN informuje:

Zgodnie z nowymi zasadami bezpieczeństwa sanitarnego przedstawionymi 15 października podczas konferencji Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego oraz ministra zdrowia Andrzeja Niedzielskiego, zarówno w strefie żółtej, jak i czerwonej, wydarzenia kulturalne mogą się odbywać z udziałem 25 proc. publiczności.

Od soboty 17 października w czerwonej strefie znajdą się 152 powiaty ze wszystkich 16 województw, w tym 11 miast wojewódzkich: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Rzeszów i Warszawa. W pozostałej części kraju obowiązują ograniczenia właściwe dla strefy żółtej.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe.(PAP)

kom/ jml/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 15.10.2020, 19:33
Źródło informacji MKiDN
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP content” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ