Newsletter

Młodzi artyści z szansą na mecenat VeloBanku. Do 15 maja trwa nabór do VeloTalent

09.05.2024, 10:02aktualizacja: 09.05.2024, 10:06

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

VeloBank
VeloBank
Komponujesz, malujesz lub tańczysz? Twój talent podziwiają inni? A może znasz kogoś, kto realizuje swoje pasje w obszarze kultury? Tylko do 15 maja VeloBank czeka na zgłoszenia pełnoletnich artystów poniżej 35. roku życia, którzy mają szansę na wsparcie finansowe i merytoryczne w ramach programu VeloTalent.

Mecenat nad szczególnie utalentowanymi, młodymi przedstawicielami różnych dziedzin, prowadzony przez VeloBank, w drugiej edycji kierowany jest dla wybitnych artystów wchodzących na szczebel profesjonalnej kariery.

By zawalczyć o udział w VeloTalent, artyści muszą do 15 maja 2024 r. nadesłać swoje zgłoszenie. Aplikacja, oprócz standardowych informacji o karierze, jej przebiegu i dotychczasowych sukcesach, powinna zawierać 2-minutowy film, w którym zaprezentowany zostanie cel, jaki artysta chciałby zrealizować dzięki mecenatowi i wsparciu VeloBanku. Laureat otrzyma nie tylko grant finansowy, ale też indywidualny pakiet profesjonalnych szkoleń oraz wsparcie promocyjne jego artystycznej działalności. Ogłoszenie wyników nastąpi do 7 czerwca 2024 r.

„W drugiej edycji VeloTalent czekamy na zgłoszenia młodych artystów, którzy reprezentują wszystkie dziedziny sztuki. Jesteśmy otwarci na twórców z obszaru muzyki, sztuk plastycznych i audiowizualnych, tancerzy, a nawet przedstawicieli street artu. VeloTalent jest w swoich założeniach nowoczesną platformą doceniania zaangażowanych i ambitnych młodych ludzi o nieprzeciętnych umiejętnościach. Sukcesy beneficjentów naszej akcji mają inspirować innych, zachęcać do realizacji pasji i wiary we własne możliwości” - podkreśla Katarzyna Meissner, dyrektor zarządzająca Obszarem Komunikacji i Marketingu VeloBanku.

I edycja programu VeloTalent doceniła osiągnięcia Aleksandry Świgut - utalentowanej pianistki, solistki, kameralistki, doktorki sztuk muzycznych, pedagożki Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Zdobywczyni trzech nagród podczas 17. Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Edvarda Griega w Bergen oraz innych wyróżnień tej rangi. W ramach projektu VeloBank sfinansował wydanie płyty z repertuarem Edvarda Griega oraz Fryderyka Chopina w jej wykonaniu. Nagranie zostało zarejestrowane w Cavatina Hall w Bielsko-Białej, z udziałem Orkiestry Akademii Beethovenowskiej, pod kierownictwem maestro Michała Klauzy. Album dostępny jest w serwisach streamingowych, a wykonanie Aleksandry Świgut można usłyszeć w szeregu kanałów własnych VeloBanku.

Regulamin oraz szczegóły dotyczące aplikowania do VeloTalent znajdują się na stronie: https://www.velobank.pl/velotalent.

KONTAKT:

Monika Banyś

rzeczniczka prasowa

VeloBank S.A.

tel. +48 500 140 263

e-mail: monika.banys@velobank.pl

Źródło informacji: VeloBank

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 09.05.2024, 10:02
Źródło informacji VeloBank
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii