Newsletter

Nadchodzi modowa rEWOLUCJA z marką QПШ

12.02.2024, 14:07aktualizacja: 12.02.2024, 14:13

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Marka QПШ wprowadza kreatywny wiatr świeżości w postaci limitowanej, kapsułowej kolekcji rEVOLUTION, stworzonej we współpracy z utalentowaną Martą B. Wydarzenie to stanowi rewolucję w świecie QПШ.

Marta B, niekwestionowana mistrzyni mody z Nowego Jorku, która zdobyła swoje doświadczenie pracując dla globalnych gigantów fashion, w tym Urban Outfitters, Champion, Topshop, Lucky Brand, Touch by Alyssa Milano i Jessica Simpson Intimates, przyjęła wyzwanie stworzenia wyjątkowej kolekcji. Z jej portfolio, zawierającym 20-letnie doświadczenie, głębokim zrozumieniem estetyki oraz trendów, Marta B to prawdziwa ikona, która doskonale wpisuje się w filozofię marki.

Join the rEVOLUTION to coś więcej niż tylko hasło kampanii – to manifest, który zwiastuje nowy, odważny etap w historii QПШ. Marta B tymczasowo przejmuje kreatywne stery, a marka QПШ przygotowuje się do śmiałego podbicia międzynarodowych rynków mody. Twórcy marki QПШ są pełni wdzięczności za zaufanie, jakim obdarzyli ich konsymenci. Już niedługo będzie można zanurzyć się w efekty tej fascynującej kolaboracji.

Marka QПШ staje się świadkiem ekscytujących przemian, niebanalnych decyzji i innowacyjnych rozwiązań. Jednak zapewnia, że DNA marki pozostaje niezmienne, a każdy nowy rozdział przyniesie nie mniej niż spektakularne efekty, jakie można było obserwować przez ostatnie 13 lat.

Ania Borowska i Robert Kupisz, twórcy marki, pozostają niezmiennie związani z Art Works na szczeblu własnościowym, a QПШ wkracza w nowy etap rozwoju, zachowując to unikalne piękno, które od samego początku wyróżniało markę.

Nadchodzi modowa rEWOLUCJA z marką QПШ - teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

KONTAKT:
Kasia Urbańska
tel. kom.: +48 502 555 578 
e-mail: kasia@mjumedia.pl 

Źródło informacji: Art Works Sp z o.o.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 12.02.2024, 14:07
Źródło informacji Art Works Sp z o.o.
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ