Newsletter

Noc Muzeów w Hotelu Tobaco

10.05.2022, 13:18aktualizacja: 02.11.2022, 12:52

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Grupa Arche - grafika
Grupa Arche - grafika
Wyjątkowa noc, w wyjątkowym hotelu. Hotel Tobaco zaprasza na wernisaż prac malarskich Magdaleny Jakubiec-Cichańskiej - historyczki sztuki, malarki, autorki profilu „Perły W Wielkim Mieście”. W lobby hotelowym będzie można podziwiać prace artystki, która przelewając swoje emocje na płótno łączy barwy i faktury bardzo oczywiste a czasem zupełnie nieprzewidywalne. Eksperymentuje z własną wyobraźnią, jednak ciągle odkrywa i uczy się nowych technik malarskich.

Inspirują ją inni artyści oraz nowo poznani ludzie. Spotyka ich między innymi przy okazji swojej działalności w ramach autorskiego profilu instagramowego „Perły W Wielkim Mieście”, gdzie pokazuje swoją miłość do ludzi, kolorów, mody oraz kultury i sztuki. Pokazuje barwne postacie, kolorowe kobiety. Udowadnia, że wiek to tylko cyfra i warto podążać za marzeniami na każdym etapie swojego życia.

Wystawa pod hasłem „Moja Przestrzenie” odbędzie się w sobotę, 14 maja 2022 r. o godz. 19:15. Po oficjalnym otwarciu odbędzie się wywiad z Magdaleną Jakubiec-Cichańską transmitowany na żywo w hotelowym lobby.

Wstęp jest bezpłatny. Wydarzenie zostało ujęte w oficjalnym harmonogramie Nocy Muzeów w Łodzi opracowywanym przez Urząd Miasta Łodzi.

Źródło informacji: Grupa Arche

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 10.05.2022, 13:18
Źródło informacji Grupa Arche
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii