Pobierz materiał i Publikuj za darmo
„Bardzo cieszymy się z powrotu do PAP dziennikarzy, z którymi mieliśmy już okazję współpracować oraz z przyjścia nowych redaktorów. Aktualnie jesteśmy w trakcie budowania optymalnego składu redakcji. Planujemy jeszcze wzmocnić dział gospodarczy i obszar zdrowotny” - mówi Wojciech Tumidalski, redaktor naczelny PAP.
Rafał Lesiecki, specjalizujący się w tematyce wojskowej, ostatnio pracował dla portalu TVN24.pl. Poprzednio był redaktorem w Defence24.pl, a wcześniej przez 10 lat reporterem w Polskiej Agencji Prasowej w Dziale Społecznym. Pod koniec pracy w Agencji koordynował obsługę medialną szczytu NATO w Warszawie.
Norbert Nowotnik w Polskiej Agencji Prasowej pracował już wcześniej, gdzie zajmował się początkowo edukacją i szkolnictwem wyższym, a następnie historią i działalnością IPN oraz innych instytucji, które zajmują się upowszechnianiem wiedzy o XX w. i polityką historyczną. Relacjonował wiele wydarzeń społeczno-politycznych, w tym prace legislacyjne w Sejmie i Senacie, a także postępowania sądowe.
Józef Krzyk, historyk i publicysta, był od trzech dekad związany z Gazetą Wyborczą. W wydaniu regionalnym oraz ogólnokrajowym dziennika pisał głównie o historii, polityce regionalnej i współczesnych problemach Górnego Śląska. Jest autorem poczytnych książek, w tym współautorem książki „Korfanty. Silna bestia”. Polemista, autor scenariuszy, członek Stowarzyszenia Wrazidlok.
Z początkiem marca zmieniają się serwisy informacyjne PAP, z których codziennie korzystają media, instytucje, urzędy państwowe i przedsiębiorcy. Z perspektywy subskrybentów najważniejsze korzyści to dostęp do multimedialnej informacji z uwzględnieniem tekstu, infografik, foto i wideo. Drugą ważną zmianą jest wprowadzenie szczegółowych zapowiedzi materiałów na kolejny dzień, co pomoże wydawcom i redakcjom w lepszym planowaniu pracy.
Polska Agencja Prasowa
PAP S.A. to największa agencja informacyjna w Polsce. Zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne informacje z kraju i ze świata. Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu 250 dziennikarzy i 40 fotoreporterów przygotowuje serwisy informacyjne, z których korzystają media, instytucje, urzędy państwowe i przedsiębiorcy.
Więcej informacji: https://www.pap.pl/o-agencji
Źródło informacji: PAP
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 01.03.2024, 15:41 |
Źródło informacji | PAP MediaRoom |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘPozostałe z kategorii
-
„Played, Worn & Torn Auction” od Julien's powraca do miasta muzyki z legendarną aukcją 20-21 listopada 2024 r.
- 19.11.2024, 15:10
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PR Newswire
-
Image
Saudyjska Komisja Filmowa uroczyście zamyka drugą edycję Konferencji Krytyki Filmowej
- 15.11.2024, 09:08
- Kategoria: Ludzie i kultura
- Źródło: Business Wire
-
Image
Te nietypowe znaleziska z lumpeksów zaskoczyły wszystkich
Branża tekstylna stoi w obliczu poważnych wyzwań środowiskowych. Szacuje się, że co roku produkuje się 100 miliardów sztuk odzieży, z czego ogromna część nigdy nie trafia do konsumentów lub jest noszona tylko kilka razy [1]. W ten sposób 92 miliony ton ubrań trafia każdego roku na wysypiska, tworząc toksyczne hałdy na pustyniach czy terenach wiejskich, przyczyniając się do rozwoju zjawiska zwanego „fast fashion”. To ilość, która mogłaby wypełnić… 1,5 miliona ciężarówek.- 14.11.2024, 08:00
- Kategoria: Ludzie i kultura
- Źródło: Semcore Sp. z o.o.