Pobierz materiał i Publikuj za darmo
„Bardzo cieszymy się z powrotu do PAP dziennikarzy, z którymi mieliśmy już okazję współpracować oraz z przyjścia nowych redaktorów. Aktualnie jesteśmy w trakcie budowania optymalnego składu redakcji. Planujemy jeszcze wzmocnić dział gospodarczy i obszar zdrowotny” - mówi Wojciech Tumidalski, redaktor naczelny PAP.
Rafał Lesiecki, specjalizujący się w tematyce wojskowej, ostatnio pracował dla portalu TVN24.pl. Poprzednio był redaktorem w Defence24.pl, a wcześniej przez 10 lat reporterem w Polskiej Agencji Prasowej w Dziale Społecznym. Pod koniec pracy w Agencji koordynował obsługę medialną szczytu NATO w Warszawie.
Norbert Nowotnik w Polskiej Agencji Prasowej pracował już wcześniej, gdzie zajmował się początkowo edukacją i szkolnictwem wyższym, a następnie historią i działalnością IPN oraz innych instytucji, które zajmują się upowszechnianiem wiedzy o XX w. i polityką historyczną. Relacjonował wiele wydarzeń społeczno-politycznych, w tym prace legislacyjne w Sejmie i Senacie, a także postępowania sądowe.
Józef Krzyk, historyk i publicysta, był od trzech dekad związany z Gazetą Wyborczą. W wydaniu regionalnym oraz ogólnokrajowym dziennika pisał głównie o historii, polityce regionalnej i współczesnych problemach Górnego Śląska. Jest autorem poczytnych książek, w tym współautorem książki „Korfanty. Silna bestia”. Polemista, autor scenariuszy, członek Stowarzyszenia Wrazidlok.
Z początkiem marca zmieniają się serwisy informacyjne PAP, z których codziennie korzystają media, instytucje, urzędy państwowe i przedsiębiorcy. Z perspektywy subskrybentów najważniejsze korzyści to dostęp do multimedialnej informacji z uwzględnieniem tekstu, infografik, foto i wideo. Drugą ważną zmianą jest wprowadzenie szczegółowych zapowiedzi materiałów na kolejny dzień, co pomoże wydawcom i redakcjom w lepszym planowaniu pracy.
Polska Agencja Prasowa
PAP S.A. to największa agencja informacyjna w Polsce. Zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne informacje z kraju i ze świata. Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu 250 dziennikarzy i 40 fotoreporterów przygotowuje serwisy informacyjne, z których korzystają media, instytucje, urzędy państwowe i przedsiębiorcy.
Więcej informacji: https://www.pap.pl/o-agencji
Źródło informacji: PAP
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 01.03.2024, 15:41 |
Źródło informacji | PAP MediaRoom |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘPozostałe z kategorii
-
Image
Figurki Blokees z kolekcji objętych ochroną własności intelektualnej zachwycają fanów podczas 2024 Singapore Comic Con
- 10.12.2024, 08:42
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PR Newswire
-
Image
Festiwal Filmowy Eurazja - druga edycja już wkrótce w stolicy
Festiwal Filmowy Eurazja powraca z drugą edycją, prezentującą zróżnicowany wybór filmów z Europy, Azji Centralnej i Bliskiego Wschodu. Tegoroczny festiwal odbędzie się w dniach 9-15 grudnia 2024 w samym centrum stolicy, oferując widzom nie tylko seanse filmowe, ale również spotkania z twórcami. Tym razem serce Festiwalu zabije w gmachu Pałacu Kultury i Nauki - Kinotece.- 06.12.2024, 13:26
- Kategoria: Ludzie i kultura
- Źródło: Biuro Prasowe Festiwalu Filmowego Eurazja
-
Image
„Otwieramy się!” Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski zaprasza - zobacz sztukę, która angażuje i inspiruje
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski zaprasza na finałowy etap jesienno-zimowego programu „Otwieramy się!”, na sztukę, której każdy będzie mógł doświadczyć jeszcze w 2024 roku. W najbliższych dniach widzowie będą mogli zobaczyć m.in. rzeźby „Zamknięte ogrody” autorstwa Adama Martyniaka oraz instalację wideo „Ogrody samotności” stworzoną przez Agatę Konarską i Agatę Lankamer, które wspólnie tworzą projekt „Zamknięte ogrody samotności”. W programie znalazła się również wystawa „snucie” kolektywu textpol, badająca rolę tkaniny w społeczeństwie.- 05.12.2024, 14:36
- Kategoria: Ludzie i kultura
- Źródło: U-jazdowski