Newsletter

Ludzie i kultura

PARP szkoli z korzystania z portalu turystyka.gov.pl

07.10.2021, 14:49aktualizacja: 07.10.2021, 14:51

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
PARP wspólnie z Ministerstwem Rozwoju i Technologii szkoli z korzystania ze strony turystyka.gov.pl oraz uzupełniającej ją aplikacji. Rozwiązania te mają za zadanie przybliżyć konsumentom podstawową wiedzę o najważniejszych obiektach turystycznych w ich regionie i podstawowych parametrach dotyczących danego obiektu – mówi Andrzej Gut-Mostowy, wiceminister w Ministerstwie Rozwoju i Technologii.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 07.10.2021, 14:49
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ