Newsletter

Pierwszy konkurs Igrzysk Azjatyckich odbył się w Ningbo, Zhejiang

21.09.2023, 15:49aktualizacja: 21.09.2023, 15:59

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Ningbo International Communications Center
Ningbo International Communications Center
Jako pierwszy mecz Igrzysk Azjatyckich, zawody siatkówki plażowej 19. Igrzysk Azjatyckich w Hangzhou rozpoczęły się 19 września w Centrum Siatkówki Plażowej Banbian Mountain w Mount Xiangshan w Ningbo. Chińska drużyna Wang Yanwei/Li Jie pokonała palestyńską drużynę rywali, dzięki czemu chińska delegacja wygrała pierwszy mecz Igrzysk Azjatyckich. Wraz ze wzrostem intensywności azjatyckiego wydarzenia sportowego, uwaga całego świata została skierowana na wybrzeże Morza Wschodniochińskiego.

Ningbo, Zhejiang, nadmorskie miasto z ponad 8000-letnią historią cywilizacji, było niegdyś oknem na wymianę chińskiej i światowej cywilizacji. Dziś, jako miasto współgospodarz Igrzysk Azjatyckich w Hangzhou, będzie polegać na zaletach portu, aby gościć dwa wydarzenia, żeglarstwo i siatkówkę plażową, i po raz kolejny wejść na światową scenę. Ningbo ciężko pracuje, aby zbudować „Miasto Wydarzeń” i wręczyć światu kolejną „Najpiękniejszą Wizytówkę”.

Po siatkówce plażowej odbędą się zawody żeglarskie Igrzysk Azjatyckich. Za rogiem czeka również olimpijski turniej kwalifikacyjny w siatkówce kobiet oraz Ningbo Tennis Open 2023. Kolejne wydarzenia wagi ciężkiej nie tylko przyciągną globalną uwagę, ale także wprowadzą stały strumień witalności do Ningbo. Dzięki tym wydarzeniom Ningbo pokazuje teraz swój wyjątkowy miejski urok.

Ningbo Tennis Open 2023 odbędzie się w Yinzhou Tennis Center w Ningbo w dniach 23-30 września. Do tej pory do zawodów zgłosiło się łącznie 109 zawodników z ponad 30 krajów i regionów, w tym 38 zawodników ze 100 najlepszych na świecie. Światowej sławy nazwiska, takie jak Kvitova, Brady, Potapova spotkają się w Ningbo.

Według statystyk w Ningbo co roku odbywa się ponad 50 wydarzeń sportowych o zasięgu ponadkrajowym. Mistrzostwa Świata Samochodów Turystycznych FIA, Liga Narodów Kobiet w Piłce Siatkowej FIVB, Międzynarodowy Turniej Mistrzów Alpinizmu „Belt and Road”, Mistrzostwa Azji w podnoszeniu ciężarów, Krajowe Mistrzostwa Żeglarstwa i wiele innych wydarzeń krajowych i międzynarodowych nie tylko rozsławiły Ningbo, ale także dał miastu szerszą wizję i wyższą sferę.

Przemysł kulturalny i turystyczny kwitnie dzięki dynamicznie rozwijającym się wydarzeniom sportowym. Gospodarka turniejowa nadal odgrywa wiodącą rolę, a żywotność krajowego sportu rośnie. Naszym oczom ukazuje się teraz bardziej trójwymiarowe i żywe Ningbo.

Kiedy sport jest zintegrowany z rodowodem miasta, ludzie mimowolnie wykazują pewność siebie i samodoskonalenie, otwartość i włączenie, cywilizowany i uprzejmy temperament, co również sprawia, że Ningbo prosperuje, rozpoczynając jeden po drugim „Najważniejsze Momenty”.

KONTAKT:
Zhu Min
tel.: 0086-17757478064
e-mail: 342579085@qq.com 

Źródło informacji: Ningbo International Communications Center

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 21.09.2023, 15:49
Źródło informacji Ningbo International Communications Center
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ