Newsletter

Pierwszy w Polsce pokaz „Szybkich i wściekłych 10” już 13 maja

09.05.2023, 09:37aktualizacja: 09.05.2023, 09:51

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Multikino (1)
Multikino (1)
13 maja w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się jedyny w Polsce, przedpremierowy pokaz filmu „Szybcy i wściekli 10”. Wyczekiwana produkcja wejdzie do kin 19 maja.

Bilety na seans w sobotę 13 maja w warszawskim Multikinie i w weekend premierowy 19-21 maja we wszystkich kinach sieci Multikino są dostępne w kasie kin, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Dziesiąty film sagi „Szybcy i wściekli” rozpoczyna ostatni rozdział jednej z najbardziej popularnych globalnych franczyz, która trwa już trzecią dekadę i ma niesłabnącą popularność. W ciągu wielu misji i wbrew przeciwnościom losu Dom Toretto (Vin Diesel) i jego rodzina przechytrzyli i prześcignęli każdego wroga na swojej drodze. Teraz muszą zmierzyć się z najgroźniejszym przeciwnikiem, z jakim kiedykolwiek mieli do czynienia.

„Szybcy i wściekli 10” wejdą do kin 19 maja, ale już 13 maja podczas jedynego pokazu przedpremierowego w Polsce film będzie można zobaczyć w warszawskim Multikinie Złote Tarasy.

Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie https://multikino.pl/filmy/szybcy-i-wsciekli-10.

Źródło informacji: Multikino

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 09.05.2023, 09:37
Źródło informacji Multikino
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii