Newsletter

Poczuj magię nadciągających świąt. Zobacz specjalne wydarzenia w Multikinie

11.12.2023, 08:30aktualizacja: 11.12.2023, 09:07

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Multikino (1)
Multikino (1)
Wielkimi krokami nadciąga magiczny czas świąt Bożego Narodzenia. Jeśli uwielbiasz ten wyjątkowy klimat, Multikino przygotowało serię wydarzeń specjalnych właśnie dla ciebie. W repertuarze „Dziadek do Orzechów” i koncert André Rieu.

„Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu” - koncert 

Gdzie? Wszystkie kina oprócz Poznań Malta
 
Kiedy? Od 6 grudnia

Co roku maestro organizuje w swoim rodzinnym Maastricht specjalne gwiazdkowe koncerty. Przybywają na nie dziesiątki tysięcy fanów z całego świata, a dzięki retransmisji do kin mogą je dodatkowo obejrzeć kolejne setki tysięcy widzów. André Rieu zamienia lokalną salę koncertową w magiczną śnieżną krainę, by zaserwować wszystkim wielbicielom wspaniałej muzyki skrzący się blaskiem gwiazd zestaw kolęd i innych świątecznych przebojów. Co w tym roku zaoferuje holenderski król walca?

ZWIASTUN

„Dziadek do Orzechów” - balet 

Gdzie? Wybrane kina Multikino - lista na stronie multikino.pl/wydarzenia.

Kiedy? 17 grudnia 

Przywołująca na myśl dawną epokę scenografia Julii Trevelyan Oman wzbogaca ukochaną produkcję The Royal Ballet Petera Wrighta o czar świąt, a bajkowa magia łączy się ze spektakularnym tańcem w tym niezapomnianym klasyku baletu.

ZWIASTUN

„Dziadek do Orzechów” - opera 

Gdzie? Wszystkie kina oprócz Poznań Malta 

Kiedy? 26 grudnia 

Spektakl z 19 grudnia na żywo, tradycyjna choreografia Rudolfa Nuriejewa, uciekiniera z ZSRR.

ZWIASTUN

Dodatkowo w grudniu:

„Król Lear” - spektakl teatralny 

Gdzie? Wybrane kina Multikino - lista na stronie multikino.pl/wydarzenia.

Kiedy? 20 grudnia 

Uważany przez wielu znawców za najlepszą tragedię, jaką kiedykolwiek napisano, „Król Lear” Williama Szekspira ukazuje dramat starzejących się ojców odrzuconych przez własne dzieci, ale i w zaślepieniu odtrącających tych, którzy naprawdę ich kochają. 

ZWIASTUN

Więcej informacji, pełen repertuar teatralny oraz listę kin, w których można zobaczyć powyższe przedstawienia, znajdują się na stronie multikino.pl/wydarzenia.

Spektakle zawierają polskie napisy. 

Źródło informacji: Multikino

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 11.12.2023, 08:30
Źródło informacji Multikino
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii