Newsletter

Podaruj bliskim magię kina

12.12.2023, 08:30aktualizacja: 12.12.2023, 09:42

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Multikino - karta podarunkowa (1)
Multikino - karta podarunkowa (1)
Czy można podarować bliskim emocje i wspólny czas? Oczywiście, wystarczy wręczyć im kartę podarunkową Multikina. To wspaniały prezent dla młodszych i starszych, dla przyjaciół i rodziny. Z kartą podarunkową można zobaczyć w kinie wiele ciekawych premier, między innymi: film „Wonka”, produkcję ze świata DC „Aquaman i zaginione królestwo”, „Ferrari” z Adamem Driverem, „Akademię Pana Kleksa” z Tomaszem Kotem oraz animację „Wyfrunięci”.

Jeśli zastanawiasz się nad prezentem dla najbliższych, nie wiesz, co ucieszy Twoją dziewczynę lub co podarować przyjacielowi, kino to zawsze trafiony prezent. Zwłaszcza że kupując kartę podarunkową Multikina, dajesz możliwość wyboru filmu. Obdarowana osoba sama zdecyduje, czy ma ochotę zobaczyć na wielkim ekranie komedię i śmiać się do łez, dramat, który wzrusza, film polski czy zagraniczną superprodukcję.

14 grudnia premierę ma „Wonka” - film, którego inspiracją jest niezwykły bohater Charliego i fabryki czekolady, najbardziej znanej książki dla dzieci autorstwa Roalda Dahla. To niezaprzeczalnie żywiołowe i pomysłowe wielkoekranowe widowisko z Timothée Chalametem w roli tytułowej pokazuje widzom młodego Willy'ego Wonkę, pełnego pomysłów i zdeterminowanego, by zmienić świat dzięki swoim smakowitym wynalazkom. Ponadto reżyser James Wan i sam Aquaman - Jason Momoa - oraz Patrick Wilson, Amber Heard, Yahya Abdul-Mateen II i Nicole Kidman powracają 21 grudnia w sequelu najbardziej kasowego filmu DC wszech czasów pt. „Aquaman i zaginione królestwo”. Natomiast 29 grudnia do kin wejdzie „Ferrari” ze zmienionym nie do poznania Adamem Driverem jako wielkim Enzo Ferrari i piękną Penelope Cruz w roli jego żony. W filmie były kierowca rajdowy Enzo Ferrari jest w najtrudniejszym momencie swojego życia. Firma, którą od 10 lat buduje wraz z piękną żoną, Laurą stoi u progu bankructwa. Na szczęśliwym dotąd życiu rodzinnym tragicznym cieniem kładzie się śmierć syna. W tej sytuacji Enzo decyduje się postawić wszystko na jedną kartę i wziąć udział w jednym z najtrudniejszych wyścigów na świecie. Liczącym ponad 1500 kilometrów rajdzie przez całe Włochy, znanym jako Mille Miglia. Zwycięstwo to szansa na ocalenie firmy. Przegrana oznacza stratę wszystkiego.

Od 25 grudnia w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć wiele filmów przedpremierowo. W repertuarze wybranych kin widzowie znajdą między innymi „Akademię Pana Kleksa” i animację „Wyfrunięci”, które wejdą do kin 5 stycznia 2024 r. oraz komedię „Fuks 2”, która na stałe zagości w repertuarze 12 stycznia 2024 r.

W 2024 roku każdy z widzów również znajdzie dla siebie ciekawy tytuł. W repertuarze znajdą się między innymi: kolejna części animacji „Minionki”, produkcja „Mufasa: Król Lew”, „Garfield”, „W głowie się nie mieści 2”, „Kung Fu Panda 4” oraz „Sonic 3”. Premierę będzie miało również wiele polskich filmów, jak: „Baby Boom, czyli Kogel Mogel 5”, „Sami swoi. Początek”, „Kos”, „Listy do M. 6” oraz „Czerwone Maki”. Nie można pominąć również wielkich hitów, które są najbardziej wyczekiwanymi premierami nadchodzącego roku: „Joker: Folie à deux” z Joaquinem Phoenixem i Lady Gagą w rolach głównych, „Diuna: Część druga”, „Godzilla x Kong: The New Empire” oraz „Gladiator 2”.

Karta podarunkowa Multikina jest dostępna w kasach wszystkich kin sieci Multikino i można ją doładować dowolną kwotą od 30 do 500 zł. Zakupiona karta jest ważna 12 miesięcy od daty jej nabycia. Posiadacz karty może za jej pomocą kupić: bilety na dowolny seans filmowy w każdym Multikinie oraz przekąski dostępne w popcornbarze. Jest również możliwość zakupu karty online: https://prezentidealny.com/brand/48-multikino. Szczegółowe informacje na temat karty są dostępne w regulaminie na stronie www.multikino.pl.

Informacje o spółce Multikino:

Multikino, należące do Grupy Vue International - lidera na europejskim rynku kinowym, to pierwszy operator, który w 1998 roku uruchomił w Polsce multipleks. Od tego czasu wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin w Europie i na świecie. Obecnie pod szyldem Multikino działa 45 kin w 37 miastach Polski z łączną liczbą 323 ekranów.

Flagowe kino sieci zlokalizowane jest w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Obiekt składa się z 8 nowoczesnych sal, w tym Sali Premierowej na 788 osób. W marcu 2022r. uruchomione zostało wyjątkowe kino w Galerii Gemini Park w Tychach. Obiekt składa się z 7 sal wyposażonych w projektory laserowe oraz skórzane, elektrycznie rozkładane fotele, dzięki którym widz ogląda filmy w pozycji półleżącej. W rozkładane fotele tego typu w pełni wyposażone są także warszawskie Multikino w Galerii Młociny oraz poznańskie Multikina: Stary Browar i Malta.

Multikino to zdecydowanie więcej niż kino. Oferuje zarówno największe i najbardziej oczekiwane premiery filmowe, jak i koncerty światowych gwiazd, nocne maratony filmowe, transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych, transmisje oper, baletu oraz retransmisje spektakli z brytyjskiego National Theatre.

Multikino za swoją działalność wielokrotnie było dostrzegane podczas prestiżowych konkursów. Jest zdobywcą nagród Superbrands oraz Superbrands Created in Poland. Od wielu lat zajmuje pozycję lidera w obszarze „Event Cinema” zarówno na rynku polskim, jak i europejskim (laureat europejskiej nagrody ECA Awards w 2014 roku).

KONTAKT:

Natalia Kaleta-Nguyen

PR Manager

Multikino SA

tel. +48 513 111 924

e-mail: natalia.kaleta@multikino.pl

Źródło informacji: Multikino

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 12.12.2023, 08:30
Źródło informacji Multikino
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii