Newsletter

Powiat Pilski: Seniorzy na lekcji o bezpieczeństwie

26.01.2024, 07:31aktualizacja: 26.01.2024, 07:32

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. Starostwo Powiatowe w Pile
Fot. Starostwo Powiatowe w Pile
Niezwykle użyteczny prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka sprawili seniorom funkcjonariusze z pilskiej komendy policji. Przeprowadzili dla nich lekcję z bezpieczeństwa na drodze. Seniorzy mogli także skorzystać z symulatora dachowania.

Funkcjonariusze  z Komendy Powiatowej Policji w Pile zaprosili seniorów do swojej siedziby, gdzie zorganizowali dla nich spotkanie pod hasłem „Senior- bezpieczny użytkownik ruchu drogowego”.

Rozmawiali z seniorami o bezpieczeństwie pieszych, rowerzystów i kierujących. Odbyły się także praktyczne zajęcia z udzielania pierwszej pomocy.

Starosta pilski Eligiusz Komarowski wypożyczył z kolei zakupiony przez Powiat Pilski, m.in. na takie lekcje edukacyjne, symulator dachowania i każdy kto wyraził taką ochotę mógł go wypróbować.

- Lekcja o bezpieczeństwie na drodze dla seniorów została znakomicie przeprowadzona. Oczywiście, życzeń z okazji święta Babi i Dziadka także nie zabrakło – mówi starosta. 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 26.01.2024, 07:31
Źródło informacji Powiat Pilski
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii